Реставрація ванн Великі Мости

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Великі Мости. Практично кожен сьогодні чи не кожного дня користується ванною або душевою кабінкою. Це факт, що любителі полежати у теплій воді, нізащо не замінять свою ванну на щось інше. Але з роками покриття на будь-якій ванні не стає кращим, а навпаки, стає все гіршим та гіршим. І зовсім нема бажання розбивати плитку, щоб замінити стару ванну на нову. Чи є якийсь мудрий вихід з такої ситуації? Так! Це професійне відновлення ванн в домашніх умовах. І зараз зробимо короткий огляд найпопулярнішого на цей момент методу фарбування ванн – «НАЛИВНА ВАННА»

Реставрація ванн Великі Мости
Реставрація ванн Великі Мости

Метод відновлення ванн №1 в Україні – реставрація акрилом

Сьогодні існує чимало технологій та способів відновлення старих ванн. Ці всі методи відрізняються між собою як ціною, так і якістю. Ми не будемо обговорювати дешеві способи фарбування ванн, які роблять переважно ті, хто виставляє на продаж свою квартиру. Надійним та перевіреним методом вже довгий час беззаперечно являється «Наливна Ванна». Простіше кажучи, реставрація рідким наливним акрилом. Така назва сформувалась через те, що акрил рівномірно наливається на всю ванну.

Відновлення ванни - Великі Мости
Відновлення ванни – Великі Мости

Це правда що рідкий акрил не є дешевим матеріалом. Але в поєднані з ретельною підготовкою ванни вдається досягти просто чудового результату! Ванна, яка відновлена по цій технології, добре служить своїм господарям не один рік. Акрил намертво чіпляється практично до будь-якої поверхні ванни, яка ретельно прошліфована те знежирена. Під час роботи та в процесі затвердіння відсутній їдкий запах. А це дуже велика перевага, тому що вже не треба думати, куди з’їхати на той час, поки буде відновлюватись ванна.

Фарбування чавунної ванни (ВЕЛИКІ МОСТИ)
Фарбування чавунної ванни (ВЕЛИКІ МОСТИ)

Реставрація ванн Великі Мости та в багатьох інших містах по Львівській області

 Мешканці Великих Мостів часто роблять замовлення. Крім того, можна також зробити виїзд в поблизькі села: Боянець, Двірці, Заріка, Шишаки, Бутини, Пристань, Куличків, Сілець, Соснівка, Борове, Лісове, Стриганка, Реклинець, Стремінь, Купичволя, Сокіл, Желдець та ще інші. Щоб прийняти замовлення в цих чи інших селах, потрібно буде додатково оплатити за використане пальне.

Наливна ванна - ВЕЛИКІ МОСТИ
Наливна ванна – ВЕЛИКІ МОСТИ

Ціна за реставрацію ванн у Великих Мостах та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Великих Мостах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *