Реставрація ванн Соснівка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Соснівка. Щоб покращити зовнішній вигляд своєї ванни, зовсім не обов’язково її замінювати на нову. Для мешканців Соснівки вже багато років є доступна послуга по відновленню старих ванн. Послуга, завдяки якій можна реставрувати навіть ванни, які в дуже жахливому стані. Безумовно, на першому місці є чавунні ванни. Тому що це дуже міцні ванни, які зовсім не хочеться викидати. Навіть нові чавунні ванни не такі якісні як колишні, і це факт. Після чавунних, на другому місці є залізні. Переважно сучасні залізні ванни досить низької якості. Особливо при механічному пошкоджені досить швидко розповсюджується іржа. У багатьох випадках це є причиною, чому потрібно якнайшвидше робити реставрацію.

Реставрація ванн Соснівка
Реставрація ванн Соснівка

Відновлення старих ванн тільки якісним матеріалом

Замовляючи послугу, кожен хоче, щоб все було зроблено якісно. І це нормально та правильно – вимагати максимальної якості від зробленої роботи. Великою мірою висока якість відновленої ванни залежить не тільки від досвіду майстра, але також від матеріалу, який буде наноситись на ванну. Дешевий матеріал зовсім не підходить для тих, хто хоче зробити відновлення ванни на багато років. Зазвичай дешевим матеріалом відновлюють ванну ті, хто виставляє на продаж квартиру. В такій ситуації господар зацікавлений, щоб за мінімальні гроші просто зробити ванну білою та красивою. Щоб потенційного покупця не відштовхував вигляд страшної ванни.

Відновлення старої ванни - Соснівка
Відновлення старої ванни – Соснівка

У випадку реставрації ванни для особистого користування є мудро та правильно робити тільки дорожчим матеріалом. У більшості випадків мешканці міста Соснівка це добре розуміють. Рідкий акрил можна віднести до категорії кращих матеріалів, якими відновлюють старі ванни. В заводській комплектації акрил білого кольору. Але, якщо є бажання, можна добавити в акрил спеціальний барвник, і зробити ванну в кольорі. В більшості випадків виконується реставрація на білий колір. Серед барвників найпопулярнішими є голубий та салатовий. Інколи є прохання зі сторони клієнтів відновити ванну з червоним чи жовтим відтінком.

Наливна ванна (Соснівка)
Наливна ванна (Соснівка)

Реставрація ванн Соснівка та практично по всій Львівській області

Соснівка знаходиться дуже близько біля Червонограда. Окрім цих двох міст, можливим є виїзд в поблизькі села: Реклинець, Борове, Сілець, Городище, Межиріччя, Волсвин, Поздимир, Яструбичі та багато інших. Якщо потрібно поїхати дуже далеко, то назбирується декілька замовлень в якомусь одному напрямку.

Ціна за реставрацію ванн у Соснівці та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Соснівці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *