Реставрація ванн Овруч

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Овруч. Якісне відновлення ванни відбувається в домашніх умовах. Зовсім не потрібно кудись відвозити свою ванну для реставрації, і потім привозити назад. Демонтувати ванну зовсім не потрібно. Єдине, що потрібно демонтувати під час роботи – це сифон (зливна система). Інколи доводиться відповідати на запитання чи можна зробити ванну, не знімаючи сифон. Зараз спробуємо розібратись і зрозуміти, чому це потрібно робити.

Чому обов’язковим є демонтаж сифона в процесі реставрації ванни?

Інколи приходиться бачити ванни, в яких встановлені ще старі чавунні сифони. Такий сифон практично не відкручується. Зазвичай демонтаж такого сифона можливий тільки з допомогою болгарки. Це може бути зробити складно особливо в тому випадку, якщо дуже обмежений доступ до сифона. В такому випадку господарі просять реставрувати ванну, не знімаючи сифон. І в такому випадку це цілком можливо зробити. Можна вставити в зливний отвір пластмасовий стаканчик, щоб акрил (який буде наноситись на ванну) не потрапив у каналізацію. І це здається є чудовим вирішенням проблеми, але є один нюанс.

Реставрація ванн Овруч
Реставрація ванн Овруч

Рідкий акрил, яким покривається поверхня ванни, буде повільно накопичуватись на дні ванни. Таким чином якась частина дна ванни, чи можливо навіть все дно не буде мати потрібного нахилу. І як результат, вода буде погано стікати в каналізацію. А це може призвести до того, що через декілька років дно ванни може втратити красивий білий колір. Який можна зробити підсумок? Цілком можливо реставрувати ванну, не знімаючи сифон. Але це буде не зовсім якісно. Все ж таки краще докласти зусиль та демонтувати старий сифон.  

Реставрація ванн Овруч та вся Житомирська область

Відновлення старих ванн в Овручі та навколишніх селах: Заріччя, Потаповичі, Білокам’янка, Гошів, Базарівка, Смоляне, Бондарівка, Красносілка, Шоломки, Збраньки, Папірня, Бондарі, Мала Хайча, Норинськ, Мощаниця, Велика Хайча, Довгиничі, Коренівка, Черепинки, Клинець, Павловичі, Барвінкове, Коптівщина, Великий Кобилин, Малий Кобилин, Заськи, Черепин, Кирдани, Корчівка, Мочульня, Піщаниця, Поліське, Гаєвичі, Полохачів, Покалів, Скребеличі, Нагоряни, Дубовий Гай, Прилуки, Думинське, Рудня, Бережесть, Бірківське, Першотравневе, Кам’янівка, Личмани, Магдин, Гладковицька Кам’янка, Збраньківці, Гусарівка, Гладковичі, Нивки, Привар, Підруддя, Мамеч, Клочки, Камінь, Велика Чернігівка, Мала Чернігівка, Богданівка, Савченки, Оржів, Латаші, Норинці, Ласки, Гуничі, Колосівка, Малі Мошки, Острів, Мала Фосня, Велика Фосня, Великі Мошки, Раківщина, Новосілки, Червоне, Болотниця, Веселівка, Невгоди, Липлянщина та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Овручі та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Овручі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *