Реставрація ванн Горішні Плавні

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Горішні Плавні. Коли ванні багато років, і вона в жахливому стані, тоді виникає бажання її викинути та встановити нову. І це нормально, оскільки красива доглянута ванна завжди радує око господарів. Проте інколи може бути дуже важко демонтувати стару ванну. На перший погляд може здаватись що все просто, але насправді може бути досить проблематично. Особливо коли йде мова про чавунні ванни, які є досить важкими та великими.

Реставрація ванн Горішні Плавні
Реставрація ванн Горішні Плавні

Реставрація ванн Горішні Плавні – метод покраски “НАЛИВНА ВАННА”

Сьогодні є безліч різноманітних методів як зробити стару ванну знову красивою. На ринку послуг є пропозиції зробити ванну швидко, дешево і якісно. Цілком можливо зробити дешево і швидко, але при цьому малоймовірно що буде якісно. Щоб отримати в кінцевому результаті високу якість, вкрай необхідно відновлювати ванну тільки дорогим матеріалом. Це одна зі складових, щоб ванна після реставрації служила багато років.

Фарбування зеленої ванни (Горішні Плавні)
Фарбування зеленої ванни (Горішні Плавні)

Одним з найкращих матеріалів на даний час вважається рідкий акрил. Ціна за реставрацію ванни акрилом є значно вищою, ніж покраска ванни дешевою фарбою. Переважно хто хоче надійно відновити свою ванну, шукає майстра, який має досвід роботи з акрилом. Щоправда, інколи можна почути прохання зробити ванну найдешевшим способом та найдешевшою фарбою. Щоб ванна прослужила хоча б декілька місяців. Тоді стає зрозумілим що люди продають квартиру, тому просять відновити їхню ванну недорогим методом.

Наливна ванна Горішні Плавні
Наливна ванна Горішні Плавні

Покраска старих ванн в Горішніх Плавнях та всій Полтавській області

В Горішніх Плавнях вже сотні людей сьогодні користуються відреставрованими ваннами. Нема значення яка ванна – залізна, чавунна чи акрилова. В наш час можна відновити в домашніх умовах практично будь-яку ванну. Інколи також робиться виїзд в навколишні селища: Григоро-Бригадівка, Озера, Кобелячок, Салівка, Солошине, Мотрине, Колісники, Черемушки, Карпівка, Салівка, Пришиб, Кобелячок, Єристівка, Малики, Волошине, Гора, Келеберда та ще багато інших. Питання ціни за реставрацію ванни у віддаленому селі можна узгодити в телефонному режимі.

Ціна за реставрацію ванн в Горішніх Плавнях та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Горішніх Плавнях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *