Реставрація ванн Яремче

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Яремче, вул. Свободи, 214. Ванна вже декілька разів була пофарбована господарями, але вони не дуже задоволені результатом. Річ у тому, що можливо відновити ванну самостійно, але щоб вдалось це зробити якісно, потрібно реставрувати ванну тільки дорогими, перевіреним матеріалом.

Якщо говорити про цю ванну, то господарі пробували відновити її дешевою фарбою. Але, не побачивши доброго результату, все ж таки прийняли рішення замовити кваліфікованого майстра.

Чому краще замовити майстра для реставрації ванни?

Звичайно що це вийде дещо дорожче, ніж реставрувати ванну самостійно. Але в цьому є досить велика перевага. Вам вже не потрібно шукати та думати де б купити якісний акрил для ванн. Майстер приходить до вас зі своїм акрилом.

Також сам процес відновлення ванни вимагає дотримання певних інструкцій. Якщо щось пропустити чи зробити не дуже добре то це може вплинути на кінцевий результат.

Реставрація ванн Яремче

Також на відео ви, мабуть, помітили що шланг від пральної машинки виведений не в каналізаційну трубу, а в саму ванну. Такий спосіб виведення шланга не є правильним рішенням. Тому що після прання одягу витікає дуже брудна вода, в якій є грязь, різні барвники від одягу, хімія від прального порошку та інше. Якщо все це буде регулярно зливатись у ванну, то можна собі тільки уявити що буде з ванною вже через декілька років! В такому випадку дно ванни може потемніти та втратити гарний вигляд. Кожного разу, коли я бачу в людей подібний спосіб виведення стічної води з пральної машинки, я настійно рекомендую якнайшвидше все виправити, і направити воду з машинки прямо в каналізацію.

Відновлення ванн в Яремче і не тільки … (Реставрація ванн Яремче)

Звичайно що найбільше доводиться реставрувати ванни в Івано-Франківську, але також часто приходиться їздити в Яремче, Надвірну, Делятин, Микуличин, Ворохту та інші міста і села. Ванну не потрібно демонтувати та кудись відвозити. Все робиться (в себе) вдома. Найкраще коли ванна знаходиться у ванній кімнаті, і всі роботи по реставрації проводяться на місці.

Ціна за реставрацію ванн в Яремче

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Яремче, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *