Реставрація ванн Червоноград

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Червоноград, вул. Івасюка, 17. Зі слів господарів, на цій металевій ванні з часом появились плями, і вони хотіли їх відчистити. Для цього попробували використати сірчану кислоту, і вона допомогла! Але разом із плямами, сірчана кислота також роз’їла емаль ванни. Хоча одну проблему було вирішено, але її вирішення спричинило другу проблему. Цього разу перед господарями вже постало інше питання: що робити з ванною, в якої сильно пошкоджена емаль? І було прийнято правильне рішення. В телефонному режимі я надав їм всю необхідну консультацію, і ми домовились реставрувати цю ванну рідким акрилом.

Реставрація ванн Червоноград
Реставрація ванн Червоноград

Коли людина по телефону каже що в неї залізна ванна, і в багатьох місцях вже видно іржу, то це трішки насторожує. Чому? Тому що бували випадки, коли я приїзджав робити ванну, а виявлялось що залізна ванна вже наскільки сильно вражена іржею, що вже просто нема що реставрувати. Пам’ятаю як одного разу просто натиснув пальцем на поверхню ванни, і палець провалився! І в такому стані було приблизно 30% поверхні ванни. Звичайно що такі ванни потрібно не відновлювати, а викидати чи здавати на металолом.

Покраска ванни в Червонограді
Покраска ванни в Червонограді

Реставрація ванн Червоноград – якісна покраска наливним акрилом

Здебільшого мешканці Червонограда просять відновити їхню ванну тільки найкращим способом, так щоб прослужило багато років, і ванна зберігала свій гарний вигляд. В такому випадку я віддаю перевагу наливному акрилу. Практично всі реставратори старих ванн в Україні відновлюють ванни тільки рідким акрилом. Цей спосіб реставрації не потребує демонтажу ванни. Акрил плавно покриває всю поверхню ванни, яка перед цим проходить ретельну підготовку (шліфування, знежирення, нагрівання). Коли він повністю висихає, то важко повірити що колись така ванна виглядала по іншому, що вона була стара і страшна.

Реставрація залізної ванни Червоноград
Реставрація залізної ванни Червоноград

Для відновлення ванн також можна зробити виїзд в Межиріччя, Гірник, Острів, Глухів, Бержене, Борятин, Добряни, Жвирку, Поздимир, Яструбичі, Завишень, Бендюгу та інші села і населені пункти всієї Львівської області.

Ціна за реставрацію ванн в Червонограді

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Червонограді, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *