Реставрація ванн Одеса

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Одеса. Що робити з ванною, якщо з’явились жовті плями на стінках чи дні? Шукати варіанти покупки нової ванни чи шукати досвідченого майстра в Одесі? Кожен приймає особисте рішення щодо цього питання. Проте, все більше людей дивляться в сторону реставрації. На практиці, реставрувати стару ванну в багатьох випадках набагато простіше. Особливо це стосується випадків, коли ванну просто неможливо демонтувати. Але, останнім часом спостерігається тенденція, що реставрують свої ванни навіть ті, в кого є можливість її замінити. Це роблять в першу чергу ті, в кого надійна, чавунна ванна (ще з радянських часів).

Відновлення старої залізної ванни в Одесі
Відновлення старої залізної ванни в Одесі

Реставрація ванн Одеса – великий досвід та професіоналізм у роботі

Щоб зробити якісно реставрацію своєї ванни, важливо знайти по справжньому досвідченого майстра в Одесі. Як визначити що цей майстер дійсно кваліфікований? Можна спробувати дізнатись, чи реставрація ванн є його основною справою, чи може другорядною. Якщо займатись відновленням ванн тільки час від часу, то важко здобути професійні вміння та навички. Сьогодні це є поширеним явищем, коли “майстер” займається всім підряд, але по факту не є справжнім спеціалістом в жодному напрямку. Як висновок, найкраще знайти в Одесі людину, яка займається виключно професійною реставрацією ванн. В такому зводиться до мінімуму ймовірність неякісно виконаної роботи з вашою ванною.

Реставрація ванн Одеса
Реставрація ванн Одеса

Як зазвичай, у серйозного майстра є не тільки одне безкоштовне оголошення на дошці оголошень. Наявність особистого сайту, а інколи навіть декількох, свідчить про серйозне та відповідальне ставлення до цієї послуги. Варто вибирати тільки того майстра, який може продемонструвати безліч своїх виконаних робіт. І ще, як додаткове запевнення, важливим є переглянути усі відгуки. Це тільки декілька порад, але вони можуть посприяти тому, що ваша ванна буде зроблена якнайкраще та на совість.

Реставрація ванни рідким акрилом (Одеса)
Реставрація ванни рідким акрилом (Одеса)

Відновлення старих ванн в Одесі та кожному місті Одеської області

Одеська область дуже велика, проте регулярно робиться виїзд на замовлення в різні міста та села: Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Подільськ, Южне, Кілія, Рені, Балта, Роздільна, Болград, Арциз, Біляївка, Овідіопіль, Татарбунари, Теплодар, Березівка, Любашівка, Кодима, Ананьїв, Тарутине, Захарівка, Лиманське, Олександрівка, Ширяєве, Доброслав, Саврань, Велика Михайлівка, Окни.

Покраска емалі ванни - Одеса
Покраска емалі ванни – Одеса

Ціна за реставрацію ванн в Одесі та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Одесі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *