Реставрація ванн Суми

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Суми. Відновлювати ванни можна різними матеріалами та способами. Є дорогі методи та дешеві. Проте, на сьогодні 95 % клієнтів в Сумах просять реставрувати їхню ванну тільки наливним акрилом. Цей метод відновлення старих ванн має багато позитивних відгуків, і з роками став досить популярним. Можливо, з часом з’явиться ще краща технологія як покращити стан ванни. Але на даний час відновлення ванн акрилом безперечно знаходиться на першому місці по популярності.

Реставрація ванн Суми – чавунні, акрилові та залізні ванни

Одне із запитань, на яке доводиться час від часу відповідати : “Які ванни можливо реставрувати рідким акрилом”? Може скластись помилкова думка що акрилом можна відновлювати тільки акрилові ванни. Але це зовсім не так. Акрил є призначений для реставрації всіх видів ванн: залізних, акрилових і чавунних. Він дуже міцно тримається на будь-якій поверхні, яка правильно підготовлена. Процес підготовки поверхні в таких ваннах дещо відрізняється. Більше про те, як шліфується та знежирюється ванна, ви можете подивитись в моєму відео: “Як реставрувати ванну наливним акрилом. Повна відео інструкція“. Там ви зможете побачити всі етапи реставрації.

Відновлення ванн в Сумах
Відновлення ванн в Сумах

Як не дивно, але по статистиці чавунні ванни приходиться відновлювати найчастіше. Особливо йде мова про старі ванни, які ще з радянського часу. Всі добре знають, наскільки вони є міцними та надійними. Навіть нові чавунні ванни, які сьогодні є дуже дорогими, і близько не мають такої ваги та товщини як колишні. Дивлячись на таку їхню надійність, багато хто приймає рішення зробити реставрацію. Тим більше, що ванну не потрібно кудись відвозити для покраски. Майстер приїжджає, і робить всю роботу у вас вдома, у ванній кімнаті. Це досить зручно, і вже буквально за короткий час будь-яку ванну можна зробити приємною та вигляд та дотик.

Реставрація ванн Суми
Реставрація ванн Суми

Якісна покраска ванн як в Сумах, так і по всій Сумській області

Переважно найбільше замовлень в Сумах, але також виконується виїзд в область: Конотоп, Шостка, Охтирка, Ромни, Глухів, Лебедин, Кролевець, Тростянець, Білопілля, Путивль, Буринь, Краснопілля, Ворожба, Середина-Буда, Недригайлів.

Наливна ванна - Суми
Наливна ванна – Суми

Ціна за реставрацію ванн в Сумах та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Сумах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *