Реставрація ванн Заліщики

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Заліщики. Сьогодні багато хто стикається з важким питанням – що робити зі своєю жахливою ванною! Ванні вже не один десяток років, і з часом покриття вже стало зовсім некрасивим. Що можна зробити в такій ситуації? Найпростіше – це просто купити нову ванну, а стару здати на металолом. Проте це тільки на перший погляд видається що все так просто.

Реставрація ванн Заліщики
Реставрація ванн Заліщики

Яка існує альтернатива заміні старої ванни на нову?

Зазвичай заміна ванни несе з собою руйнування плитки. Це особливо стосується випадків, коли ванна не стоїть автономно, а з усіх сторін обкладена плиткою. І як би не старався вийняти її акуратно, все рівно плитка буде пошкоджена. Найкращий спосіб як цього уникнути – це прийняти рішення в сторону реставрації. Але виникає інше важливе питання – чи реставрація є надійною? Спробуємо коротко розглянути це питання.

Відновлення ванн Заліщики
Відновлення ванн Заліщики

Це правда що не всі 100 процентів, хто робив реставрацію ванни, є повністю задоволені результатом. На жаль, інколи бувають випадки, коли реставрація не допомагає суттєво покращити стан ванни. Чому таке стається? В першу чергу через низьку кваліфікацію майстра реставратора. Або може бути ще й інша причина – використання дешевого, поганого матеріалу. Як висновок, перш ніж замовляти реставрацію, обов’язково переконайтесь що майстер досвідчений, і що він працює виключно з якісними матеріалами. Бажано, щоб досвід роботи був не менше трьох років. І ще одним показником надійності майстра є те, чи він використовує дорогий наливний акрил. Оскільки наливний акрил вже не один десяток років є на першому місці серед різноманітних матеріалів для фарбування ванн.

Відновлення чавунної ванни (ЗАЛІЩИКИ)
Відновлення чавунної ванни (ЗАЛІЩИКИ)

Реставрація ванн Заліщики та по всій Тернопільській області

Фарбування старих ванн в Заліщиках та навколишніх селах: Хрещатик, Кадубівці, Веренчанка, Йосипівка, Степанівна, Борівці, Киселів, Кострижівка, Вимушів, Бабин, Рудка, Печорна, Зелений Гай, Добрівляни, Дзвиняч, Бедриківці, Торське, Дуплиська, Угриньківці, Ставки, Блищанка, Касперівці, Монастирок, Репужинці, Кулівці, Василів, Чуньків та інші. Переважно виїзд у віддалені села відбувається тільки тоді, якщо в одному напрямку є щонайменше 2 замовлення. Завдяки цьому не прийдеться багато платити за дорогу.

Якісне фарбування ванни акрилом - Заліщики
Якісне фарбування ванни акрилом – Заліщики

Ціна за реставрацію ванн в Заліщиках та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Заліщиках, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *