Реставрація ванн Звенигородка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Звенигородка. Серед усіх найпоширеніших способів відновлення старих ванн найпопулярнішим є метод з використанням акрилу. В більшості випадків клієнт хоче відновити свою ванну якісно та на багато років. Якраз метод «Наливна Ванна» найкраще для цього підходить. В порівнянні з іншими акрил не є дешевим матеріалом, проте він має багато плюсів. Коротко розглянемо декілька основних переваг наливного акрилу.

Які основні переваги рідкого акрилу над іншими матеріалами для відновлення ванн

Одна з важливих причин, чому майже всі вибирають наливний акрил – це відсутність їдкого запаху. Якщо у будинку чи квартирі ніхто не проживає, тоді це не є так критично. І зовсім інша ситуація коли потрібно жити у квартирі під час та після фарбування ванни. Якщо це робити дешевою фарбою, тоді в більшості випадків прийдеться впродовж довгого часу мучитись через неприємний запах. І зовсім інший результат, якщо покривати ванну акрилом, який практично не має неприємного запаху. Це одна з основних та важливих переваг акрилу над іншими матеріалами для відновлення ванн. Але також є ще багато інших.

Реставрація ванн у Звенигородці
Реставрація ванн у Звенигородці

На відміну від інших матеріалів, наливний акрил лягає на поверхню ванни досить товстим шаром. Завдяки цьому досягається значна теплоізоляція. Іншими словами – ванна набагато краще зберігає тепло. Особливо коли йде мова про чавунні ванни, які й так відомі своєю доброю теплоізоляцією. Після того як чавунна ванна заливається наливним акрилом вона отримує додатковий шар, і в результаті стає ще теплішою. Таким чином ми розглянули тільки дві основні причини, чому переважна більшість для фарбування своєї ванни вибирають тільки акрил.

Реставрація ванн Звенигородка та вся Черкаська область

Відновлення старих ванн в місті Звенигородка та поблизьких населених пунктах: Стебне, Залізнячка, Єрки, Катеринопіль, Новоселиця, Вільховець, Гусакове, Кобринове, Гуляйка, Заліське, Озірна, Попівка, Рижанівка, Павлівка Друга, Кобиляки, Онопріївка, Озірна, Мизинівка, Стара Буда, Водяники, Олександрівка, Дібрівка, Тихонівка, Неморож, Хлипнівка, Мурзинці, Смільчинці, Ганжалівка, Шестеринці, Майданівка, Гудзівка, Будище, Верещаки, Шампанія, Пединівка, Шевченкове, Демкове, Кононове-Івасів, Боровикове, Юркове, Тарасівка, Михайлівка, Павлівка, Козацьке, Зелена Діброва, Багачівка, Чичиркозівка, Княжа, Скаливатка, Ватутіне, Юрківка, Стецівка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн у Звенигородці та Черкаській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Звенигородці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *