Реставрація ванн Берегове

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Берегове. Фарбування ванни відбувається на дому. Зі старої ванни можна зробити нову приблизно за три години. Досить часто доводиться покривати акрилом чавунні ванни. На другому місці є металеві, а на третьому акрилові ванни. Не часто, але також приходиться відновлювати залізні та акрилові піддони. Через великий досвід та використання дорогого матеріалу, вдається робити ванни дуже якісно. Технологія, по якій відновлюється покриття ванни, має в народі назву “наливна ванна”.

Покраска ванни Берегове
Покраска ванни Берегове

Реставрація ванн Берегове. Може краще замінити на нову?

Якщо ванна вже стара, не варто спішити її демонтувати та викидати. Колись здебільшого так і робили, тому що не було ніякої альтернативи. Дехто пробував покращити стан своєї ванни різними фарбами. Але, на жаль, це не давало бажаного результату. В деяких випадках після такої “реставрації” ванна виглядає ще гірше. Минув час, і сьогодні вже є надійний метод як зробити свою ванну знову красивою. Крім самої технології, є також можливість купити якісний матеріал для такої роботи. За хороший акрил ціна не є дешевою, але досить доступною для багатьох. Ціни за відновлення ванн в Берегове, або вартість рідкого акрилу дізнавайтесь по телефону.

Відновлення старої ванни Берегове
Відновлення старої ванни Берегове

В 95% випадків клієнти просять, щоб зробити ванну на білий колір. Навіть якщо у вас ванна фіолетова, жовта чи зелена, її все рівно можна перефарбувати на білу. Проте, інколи люди запитуються чи можна зробити ванну в якомусь кольорі. Дехто за багато років звик бачити свою ванну зеленою чи фіолетовою, тому хоче, щоб вана була такою і після реставрації. А ще дехто хоче, щоб колір ванни був таким самим як і колір плитки. Якщо у вас також є таке побажання, уточняйте деталі по телефону. Щоб зробити ванну кольоровою, потрібно додатково купляти спеціальний барвник. В цьому випадку кінцева ціна за всю виконану роботу буде дещо більшою.

Реставрація ванн Берегове
Реставрація ванн Берегове

В яких містах Закарпаття можна замовити реставрацію ванни?

Це можна зробити практично по всій Закарпатській області. Якщо говорити про Берегове, то можна прийняти замовлення також в навколишніх селах: Мочола, Чома, Геча, Астей, Дийда, Велика Бийгань, Яноші, Кідеш, Великі Береги, Мужієво, Боржава.

Ціна за реставрацію ванн у Берегове

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Берегове, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *