Реставрація ванн Сокаль

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Сокаль. У порівнянні з іншими містами, населення Сокаля не є великим. Але, не зважаючи на це, послуга по відновленню старих ванн залишається потрібною та актуальною. Демонтаж ванни не є таким простим, як може видаватись на перший погляд. А нові ванни, які є якіснішими та надійнішими, досить не дешеві. Це тільки одна з вагомих причин, чому сьогодні є великий інтерес до того, як реставрувати свою стару ванну.

Реставрація ванн Сокаль
Реставрація ванн Сокаль

Реставрація ванн Сокаль. Яким матеріалом найкраще працювати?

Сьогодні в місті Сокаль є багато пропозицій на ринку будівельних матеріалів. Лаки, фарби, та багато іншого, виготовляється в Україні. Але, значна частина матеріалів для покраски чи реставрації завозиться з інших країн. Переважно клієнт не цікавиться, яким матеріалом майстер буде реставрувати ванну. І це не зовсім правильно. У великій мірі, від якості матеріалу залежить кінцевий результат. Майстер може ретельно підготувати ванну. Зробити все правильно та по технології. Проте, повторяю ще раз важливу думку, якість у великій мірі залежить від якості наливного акрилу.

Відновлення старої ванни Сокаль
Відновлення старої ванни Сокаль

Який з цього можна зробити висновок? Ми переважно довіряємо іншим, і це добре. Але ніколи не буде зайвим поцікавитись назвою та походженням акрила. Знаючи марку матеріалу, ви можете в інтернеті знайти про нього реальні відгуки чи більше інформації. Це вимагає трохи часу і зусиль, але ви вже будете точно знати, чим покривається ваша ванна. Як діяти, якщо майстер (реставратор) не може чітко пояснити яким матеріалом він працює? В такому випадку краще взагалі відмовитись від його послуг. Це також стосується випадків, коли посудина з акрилом не має жодних розпізнавальних етикеток.

Фарбування старої чавунної ванни Сокаль
Фарбування старої чавунної ванни Сокаль

Відновлення старих ванн – це послуга, яка виконується на дому

Для клієнта великою перевагою є те, що вся робота виконується вдома. Після виклику приїжджає майстер, і буквально за декілька годин ванна вже як нова. Інколи приходиться їхати на замовлення в навколишні села: Поториця, Завишень, Забужжя, Конотопи, Опільська, Теляж, Ільковичі, Равщина та багато інших. Можливо виникають запитання? Можете подзвонити і отримати більше інформації.

Реставрація чавунної ванни акрилом (Сокаль)
Реставрація чавунної ванни акрилом (Сокаль)

Ціна за реставрацію ванн в Сокалі та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Сокалі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *