Реставрація ванн Кременчук

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кременчук. Стара жахлива ванна безперечно що псує вигляд будь-якої ванної кімнати. Такою ванною зовсім не хочеться користуватись. Крім того, якщо покриття ванни є пористим, та має багато мікротріщин, то це якраз улюблене місце для шкідливих бактерій. Через певні обставини може бути зовсім не просто зробити заміну старої ванни на нову. Тому в Кременчуці, як і в багатьох інших містах України, реставрація ванни на дому є досить популярною послугою. Коротко розглянемо які бувають ванни, і які з них підлягають реставрації.

Реставрація ванн Кременчук
Реставрація ванн Кременчук

Основні три види ванн – чавунні, залізні та акрилові

Сьогодні приблизно 95% людей просять, щоб відновити їхню ванну виключно методом “Наливна Ванна”. Тобто реставрація з допомогою рідкого акрилу. Ця технологія дозволяє якісно відновлювати всі три види ванн. Але бувають випадки, коли бачиш ванну, і розумієш що вона вже не підлягає реставрації. Це зовсім не стосується чавунних ванн, оскільки дуже товсті на надійні. Навіть якщо чавунна ванна має дуже страшний вигляд, проте вона має надійну та міцну основу. Тому практично будь-яку чавунну ванну можна реставрувати. І зовсім інша справа з акриловими чи залізними ваннами. Наприклад, залізна ванна може бути наскільки сильно вражена іржею, що на ній практично не залишається живого місця! Якраз в такій ситуації таку ванну неможливо відновити, оскільки просто немає основи.

Відновлення ванн Кременчук
Відновлення ванн Кременчук

Акрилові ванни також в деяких випадках неможливо відновити. Особливо якщо є одна велика тріщина у ванні, або багато маленьких. Акрилову ванну, яка має тріщину, можливо реставрувати. В такому випадку із зовнішньої сторони ванни накладається спеціальна латка. Бувають також ситуації коли в акриловій ванні маленька тріщина, але вона знаходиться у важкодоступному місці. Це також є причиною відмови навіть пробувати зробити реставрацію.

Фарбування старої ванни (Кременчук)
Фарбування старої ванни (Кременчук)

Реставрація ванн Кременчук та багато інших міст Полтавської області

Відновлення ванн як в Кременчуку, так і в поблизький населених пунктах: Садки, Чечелеве, Маламівка, Підгірне, Потоки, Білецьківка, Новоселівка, Бурти, Ковалівка, Кривуші, Самусівка, Власівка, Піщане, Нова Знам’янка, Ялинці, Вільна Терешківка, Недогарки, Гориславці, Погребівська, Майбородівка, Писарщина, Пустовіти, Обознівська, Яремівка, Демидівка, Омельник, Крамаренки, Федоренки, Романки, П’ятихатки, Рокитне, Щербаки, Кияшки, Дмитрівка, Соснівка, Мала Кохнівка, Придніпрянське, Кам’яні Потоки і багато інших.

Реставрація емалі ванни - КРЕМЕНЧУК
Реставрація емалі ванни – КРЕМЕНЧУК

Ціна за реставарцію ванн у Кременчуці та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Кременчуці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *