Реставрація ванн Сарни

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Сарни. Декілька годин роботи з вашою ванною, і ви не повірите своїм очам! Вона буде мати такий вигляд, що вам точно сподобається. Відреставровану ванну дуже важко відрізнити від абсолютно нової. Вона так само має блиск та білосніжну поверхню. В окремих випадках ванна, яка покрита рідким акрилом, має навіть кращий вигляд ніж нова з магазину. Через це в Сарнах вже не один рік дуже потрібною є послуга за назвою “реставрація ванн”. Добрі та позитивні відгуки про цю послугу сприяють її значному поширенню.

Реставрація ванн Сарни
Реставрація ванн Сарни

Покраска (реставрація ванн Сарни) перевіреним методом

Існують дешеві та дорогі способи покраски старих ванн. Який з них краще вибрати? Перевага в дешевому варіанті тільки в низькій ціні. І на цьому, на жаль, переваги закінчуються. Якщо робити реставрацію дешевим матеріалом, то не варто сподіватись що така ванна довго прослужить. Скупий платить двічі. Якщо ви вирішили пофарбувати вашу ванну дешевим способом, то краще навіть не розпочинати. Правильно буде підскладати ще певну суму грошей, і відновити ванну так як має бути. Якщо вибрати дорожчий варіант, то можна сподіватись на багаторічну службу ванни.

Реставрація ванн Сарни
Відновлення чавунної ванни Сарни

І ще, не варто нехтувати ретельним вибором майстра, який буде працювати з ванною. Найкраще вибрати людину, яка має багато позитивних відгуків. Щоб був багаторічний стаж роботи і багато добрих рекомендацій. Можна повестись на яскраву рекламу чи дешеву ціну, і потім пошкодувати. Було б мудро спочатку пересвідчитись, що майстер вартий довіри. І що він має вміння досконало реставрувати вашу металеву чи чавунну ванну.

Реставрація ванни акрилом в Сарнах
Реставрація ванни акрилом в Сарнах

Фарбування емалі ванни в місті Сарни і поблизьких селах

Мешканці різних населених пунктів можуть подзвонити, щоб зробити замовлення: Немовичі, Костянтинівка, Орлівка, Чемерне, Дубки, Яринівка, Лохча, Глушниця, Обірки, Дубняки, Зносичі, Чудель, Зарів’я та інші. Перед тим як робити дзвінок для замовлення, будь-ласка спочатку заміряйте довжину вашої ванни. Вказавши довжину вашої ванни, ви зможете дізнатись якою буде ціна за реставрацію. Переважно ціна формується не від стану ванни, а від її розмірів.

Покраска ванни білим акрилом Сарни
Покраска ванни білим акрилом Сарни

Ціна за реставрацію ванн у Сарнах та Рівненській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Сарнах, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *