Реставрація ванн Монастириська

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Монастириська. Господар думав що це чавунна ванна, але виявилось що це залізна ванна. Було декілька сколів, які потрібно було ретельно зашпаклювати перед нанесенням акрилу. Технологія, по якій відновлювалась ця ванна, називається “НАЛИВНА ВАННА”. Від чого походить ця назва?

Реставрація ванн Монастириська
Реставрація ванн Монастириська

Причина такої назви криється в способі нанесення акрилу на ванну. Під час роботи не використовуються кісточки, валики чи розпилювачі. Акрил наноситься на поверхню ванни наливним методом. Вже після повної підготовки ванни акрил з відра набирається в якусь посудину, і вже з неї плавно і рівномірно заливається на ванну. Це може бути будь яка посудина, головне щоб з нею було зручно працювати.

На початку, коли я тільки починав робити реставрацію ванн, я пробував різні варіанти, чим наливати акрил на ванну. Пробував різними стаканчиками, паперовими та пластиковими. Це стаканчики 0.5 л, що зазвичай в них продають пиво чи квас. Але на практиці виявилося що ними незручно працювати. Такі стаканчики мають надто тонку стінку. Найкращим варіантом для такої роботи підійшла звичайна пластикова пляшка 1.5 літра. Просто потрібно відрізати трохи нижче середини, і отримуємо чудову посудину для роботи з акрилом!

Реставрація ванн в Монастириську
Реставрація ванн в Монастириську

Реставрація ванн Монастириська та по всій Тернопільській обл.

Крім Монастириська, можна поїхати в такі села як Криниця, Гончарівка, Горішня Слобідка. Ковалівка, Савелівка, Григорів, Чехів, Бертники, Дубенка та багато інших. Оскільки ванна робиться на дому, то не потрібно нікуди відвозити свою ванну. Достатньо просто подзвонити по номеру, який вказаний на цій сторінці, розказати деталі про свою ванну та узгодити на який день вам зручно, щоб приїхав майстер. В телефонному режимі ви отримаєте всю необхідну інформацію та консультацію про те, що потрібно зробити до приїзду майстра. Зазвичай достатньо буде винести всі речі з ванної кімнати, щоб вони не заважали під час роботи. Якщо у ванній кімнаті встановлена пральна машина, то не обов’язково, але бажано її також винести, щоб було більше місця для роботи.

Покраска ванни в Монастириську
Покраска ванни в Монастириську

Ціна за реставрацію ванн в Монастириську

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Монастириську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *