Реставрація ванн Івано-Франківськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

 В цьому відео ви можете побачити одну з моїх робіт — реставрація ванн Івано-Франківськ, по вул. Гвардійській, 5. Це залізна ванна середнього розміру (150 см). З плином часу вона втратила свій гарний вигляд. Тому потрібно було вирішити як краще повестись, купити нову чи реставрувати цю стару. В господарки були деякі переживання щодо того, як буде виглядати ванна після реставрації. Але результат перевершив всі її сподівання. Стара ванна за якихось 4 години стала новою.

Переваги наливного акрила над емалью

В чому перевага наливного акрила над емаллю? Найперше – це великий термін експлуатації ванни, яка залита рідким акрилом. Зазвичай ванни, покриті звичайною емаллю, приблизно через 1 рік вже починають тріскати та відлущуватись. А от ванна, яка відреставрована наливним якісним акрилом, прослужить біля 15 років, а може і більше. Багато ще залежить від того, які використовуються засоби для миття ванни, і як бережно господарі користуються ванною.

 Дехто може переживати що під час шліфування ванни може пошкодитись плитка, під час заливки акрил може потрапити на плитку, і потім вже його не відмиєш. Щоб таке трапилось, майстер має бути просто криворукий. В досвідчених реставраторів робота завжди проходить дуже акуратно, і клієнт залишається завжди задоволеним. Велику роль в цьому відіграє який майстер буде відновлювати вашу ванну. Якщо майстер працює сам на себе, тоді він буде дуже старатись, оскільки працює на свою репутацію. Добре зробивши вам ванну, по вашій рекомендації він буде мати ще багато замовлень. І як показує моя практика, цей ланцюжок рекомендацій може виявитись дуже довгим.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Найкращий майстер – який працює на себе (Реставрація ванн Івано-Франківськ)

 І зовсім інша справа, коли вашу стару ванну реставрує майстер з якоїсь фірми. Він отримує мінімальну зарплату за виконану роботу. Сьогодні він там працює, а завтра вже на іншій роботі, в іншій фірмі. Тому в нього нема мотивації дуже старатись біля вашої ванни. Такий “майстер” може в повільному темпі зробити вам ванну за 2 години, коли справжній майстер, який дорожить своєю репутацією, витратить не менше 4 годин, щоб зробити все ідеально.

 Також ви можете не переживати про те, чи можна буде жити в будинку чи квартирі в той час, коли проводиться реєстрація ванни. Запаху практично нема, оскільки під час роботи використовується не дешевий матеріал. В кінці роботи багато хто каже: “Я думав що буде більше смердіти“.

Покраска ванн в різних містах Івано-Франківської області: Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Болехів, Снятин, Городенка, Рожнятів, Тлумач, Яремче, Рогатин, Косів, Богородчани, Галич, Верховина, Перегінське.

Ціна за реставрацію ванн в Івано-Франківську та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Івано-Франківску, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *