Реставрація ванн Першотравенськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Першотравенськ. Є багато причин, через які потрібно реставрувати ванну. Одна з них – це багаторічний термін експлуатації ванни. Не зважаючи на те, що колись переважно робили досить якісну емаль на ваннах, проте з роками вона потребує відновлення. Є такі речі в домі, якими ми користуємось не дуже часто. В список таких речей ванна в більшості випадків не потрапляє, особливо якщо велика сім’я. Від частого користування на емалі можуть з’являтись тріщини (павутинка) та потемніння. Чи є сьогодні можливим відновлення навіть таких старих ванн з явними пошкодженнями? Коротко розглянемо найбільш популярний спосіб фарбування старих ванн.

Перевірений та якісний метод фарбування старих ванн – фарбування акрилом

Хоча сьогодні є багато різних пропозицій стосовно послуги з відновлення ванн, проте люди переважно шукають найкращу технологію. Мало хто хоче реставрувати свою ванну якоюсь дешевою фарбою, щоб потім вже через короткий час вона почала відлущуватись. Якщо провести опитування стосовного найкращого способу відновлення ванн серед майстрів (реставраторів), то однозначно всі скажуть що це реставрація з допомогою акрилу. З часом це метод багато хто почав називати – «Наливна Ванна». Тому що рідкий акрил не розпилюється на ванну, а просто наливається та плавно розтікається.

Реставрація ванн

З досвіду можна впевнено сказати, що краще один раз відновити свою ванну перевіреним методом, ніж декілька разів пробувати маловідомі технології та матеріали. Щоправда, якщо робити реставрацію рідким акрилом, тоді ціна може бути в декілька разів вищою, за реставрацію простою фарбою. Багато хто це розуміє, тому робить замовлення на відновлення ванни виключно акрилом. Якщо взяти до уваги статистику, то приблизно 95 % вибирають акрил, а решту 5 % готові робити свою ванну будь-якою фарбою, тільки щоб не дорого.

Реставрація ванн Першотравенськ та вся Дніпропетровська область

Відновлення старих ванн в Першотравенську та поблизьких селах: Запоріжжя, Сидоренко, Залізничне, Кунінова, Васильківське, Русакове, Миколаївка, Відродження, Чумаки, Кардаші, Дмитрівка, Мар’їна Роща, Катеринівка, Петрівка, Новопричепилівка, Маломиколаївка, Петропавлівка, Росішки, Троїцьке, Лозове, Роздори, Жукове, Новотроїцьке, Преображенка, Всесвятське та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Першотравенську та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Першотравенську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *