Реставрація ванн Переяслав

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Переяслав. Сьогодні в інтернеті можна знайти різні способи та засоби, як швидко та дешево відбілити ванну. В деяких випадках такі засоби дійсно спрацьовують, але не на довго. За короткий час, в більшості випадків, ванна знову повертається до свого попереднього стану. Тому виникає абсолютно логічне запитання: “А чи взагалі можливо якісно реставрувати ванну в домашніх умовах? Так щоб було не на декілька тижнів чи місяців, а на багато років”.

Реставрація ванн Переяслав
Реставрація ванн Переяслав

Якісна реставрація ванн Переяслав та по всій Київській області

Якщо сказати коротко, то це справді можливо – якісно відновити емаль ванни в домашніх умовах. І це факт, який можуть підтвердити тисячі задоволених клієнтів. Але є одна важлива умова, щоб вдалось по справжньому надійно відновити ванну. Ні в якому разі не потрібно економити на фарбі для ванни. Якщо ви хочете реставрувати свою ванну дешево, то краще взагалі не робити. Тому що дешевий матеріал не буде довго триматись на поверхні ванни. Вже через декілька місяців в різних місцях по ванні можуть з’явитись тріщинки чи плями. І тоді прийдеться по новому реставрувати ванну. А це знову фінансові витрати за роботу та матеріал.

Реставрація старої ванни - місто Переяслав
Реставрація старої ванни – місто Переяслав

Тому краще відразу робити ванну тільки дорогим, якісним матеріалом. В наш час в Переяславі переважно замовляють реставрацію рідким акрилом. Цей матеріал для фарбування ванн не з дешевих, проте він відомий своєю високою якістю та надійністю. Рідким акрилом можна покривати всі типи ванн – залізні, акрилові та чавунні. Акрил є білим, але при бажанні можна додати в нього спеціальний барвник, щоб в кінцевому результаті отримати голубу, салатову, фіолетову, чи в будь-якому іншому кольорі ванну.

Відновлення чавунної ванни (ПЕРЕЯСЛАВ)
Відновлення чавунної ванни (ПЕРЕЯСЛАВ)

Надійне фарбування ванн в Переяславі та поблизьких селищах

Приймаються замовлення як в місті Переяслав, так і в поблизьких селах: Стовп`яги, Кавказ, Веселе, Гречаники, Дем’янці, Харківці, Дівички, Єрківці, Ковалин, Лецьки, Мазинки, Поділля, Вовчків, Велика Каратуль, Студеники, Строкова, Помоклі, Мала Каратуль, Виповзки, Циблі, Пологи-Вергуни, та ще багато інших.

Фарбування ванни в домашніх умовах - Переяслав
Фарбування ванни в домашніх умовах – Переяслав

Ціна за реставрацію ванн у Переяславі та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Переяславі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *