Реставрація ванн Шумськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Шумськ. Сфера реставрації в наш час активно процвітає в різних напрямках. На ринку послуг можна замовити реставрацію меблів, одягу, підлоги й так далі. Окрім цього всього, також набирає популярності така послуга як реставрація ванн. Все більше людей розуміють, що колишні ванни є більш якіснішими ніж теперішні. Також не кожен може вийняти свою стару ванну з ванної кімнати. Через ці причини послуга з відновлення старих ванн є дуже потрібною для багатьох. Стисло розглянемо який метод фарбування ванн сьогодні вважається найкращим, і як доглядати за відновленою ванною.

Реставрація акрилом – №1 серед методів відновлення ванн

Насправді в наш час нема великого вибору серед способів фарбування ванн, так як це було близько 10-15 років тому. І це не через те, що нема майстрів професіоналів. Раніше можна було замовити емалювання ванни, або акриловий вкладиш. Але сьогодні це вже практично мало хто робить, тому що ці методи відновлення ванн не виправдали себе. З часом стало зрозумілим, що у співвідношенні ціна – якість найкраще покривати ванну акрилом. Тому що і ціна є доступною, і процес реставрації є швидким та «безболісним» для клієнта. Акрилове покриття не тільки є красивим на вигляд, але також досить міцне та приємне в експлуатації.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

А як правильно доглядати за відновленою ванною? Правило №1 – це використовувати виключно ті мийні засоби, що є призначені для ванн з акриловим покриттям. Бажано купляти не найдешевший мийний засіб, а хоча б з середнього цінового діапазону. Якщо на посудині розміщене фото з ванною, то це ще не означає що його потрібно відразу купляти. Варто добре розібратись, чи можна ним мити ванни з акриловим покриттям.

Реставрація ванн Шумськ та інші міста Тернопільської області

Відновлення старих ванн в Шумську та навколишніх селах: Круголець, Новостав, Рохманів, Мирове, Кордишів, Бірки, Васьківці, Залужжя, Обич, Жолобки, Залісці, Сошине, Літовище, Кути, Онишківці, Сураж, Ходаки, Зіньки, Боложівка, Бриків, Коновиця, Степанівка, Биківці, Потуторів та ще багато інших.   

Ціна за реставрацію ванн в Шумську та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Шумську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *