Реставрація ванн Чернівці

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940 

Реставрація ванн Чернівці. Зверніть увагу на те в якому жахливому стані ця ванна. Особливо це помітно на дні ванни, біля зливу. В Чернівцях вже дуже багато людей такі страшні ванни реставрували наливним акрилом. Хоча зустрічаються скептики, які стверджують що старій ванні місце тільки на металоломі. Дехто вважає що реставрація ванни це тільки марна трата часу і грошей, і якщо хочете мати гарну ванну, то треба тільки купувати нову.

Але набагато більше людей на власному досвіді переконались, що це насправді не так. Хто ретельно підходить до цієї справи, тому вдається дійсно якісно реставрувати свою ванну. Вам точно не вдасться зробити надійну реставрацію ванни, якщо ви знайдете не досвідченого майстра, який буде робити роботу як будь, і ще невідомо яким матеріалом.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЧЕРНІВЦІ

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЧЕРНІВЦІ (4)

Як вибрати майстра для реставрації ванни (Реставрація ванн Чернівці)

На маю думку, це важливе питання. Я рекомендую для цієї справи вибирати майстра, який працює в цій сфері не менше як 5 років. Цього часу абсолютно достатньо, щоб здобути досвід, і робити реставрацію ванн не просто добре, а на дуже високому рівні. Як можна дізнатись чи майстер має такий досвід? Наприклад, важливо пересвідчитись чи в реставратора ванн є власний сайт. Якщо є, то наскільки він впорядкований. Чи видно по структурі сайту що все розкладено по поличках, що все доступно і зрозуміло. Сайт багато говорить про майстра. Якщо в нього нема порядку на своєму сайті, то можна тільки уявити як він робить ванни.

Також ще одним суттєвим доказом того, що майстру можна довіряти, це наявність в нього YouTube каналу. Важливо щоб в нього не просто був створений канал, а щоб на ньому можна було побачити багато відео його робіт. Як виглядала ванна до і після реставрації. Подивитись на відгуки людей про реставрацію ванн. Подивитись на саму технологію, як майстер реставрує ванни. Практика показує що реставратори, які професійно займаються відновленням старих ванн, мають свій сайт і канал на YouTube. І на цих ресурсах приємно знаходитись та знаходити потрібну інформацію. Це гарний показник відподільного ставлення до цієї професії.

Покраска ванн не тільки в Чернівцях, а також по всій області: Сторожинець, Новоселиця, Сокиряни, Хотин, Глибока, Заставна, Кельменці, Берегомет, Кіцмань, Вашківці.

Ціна за реставрацію ванн в Чернівцях та Чернівецькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Чернівцях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *