Реставрація ванн Знам’янка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Знам’янка. Хоча сьогодні багато хто користується душовими кабінами, проте ванни також не втрачають своєї актуальності. Все ж таки є люди, які полюбляють не тільки приймати душ, але й гарячу ванну. Хоча зазвичай поверхня на ванні є досить міцною та довговічною, проте з роками емаль жовтіє та тріскає. Чи можна якимось чином відновити покриття на ванні, і при цьому не виймати ванну з ванної кімнати? Коротко обговоримо технологію професійного фарбування старих ванн.

Професійне фарбування старих ванн рідким акрилом

Хоча існує дуже багато різним матеріалів для відновлення ванн, проте найкращим на сьогодні вважається рідкий акрил. Цей матеріал підходить для різних ванн – залізних, чавунних та акрилових. По замовчуванню акрил є білого кольору, точніше сказати – білосніжного. Але час від часу дехто просить, щоб зробити ванну з відтінком салатового, голубого, жовтого чи червоного кольору. Декому подобається, щоб ванна була того ж самого кольору, що і плитка. В такому випадку використовується спеціальний барвник, який додається в акрил.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

На початку роботи з реставрації виконується ретельна підготовка ванни. Що входить у цю підготовку? Найперше – це якісне шліфування всієї ванни. Якісне шліфування – це запорука того, що акрил буде надійно триматись на ванні. Будь-яке покриття не буде триматись до глянцевої поверхні. Спочатку потрібно спочатку зробити матовою. Наступний етап – це знежирення ванни. Якщо поверхня ванни буде залишатись брудною, то на ній не буде добре триматись жодний матеріал, навіть дуже дорогий та якісний. І вже після того, як зроблені всі роботи з підготовки, заливається рідкий акрил, і ванна стає як нова. Залишається тільки дочекатись коли акрил повністю затвердіє, після чого ванною можна користуватись.

Реставрація ванн Знам’янка та по всій Кіровоградській області

Відновлення чавунних, залізних та акрилових ванн в Знам’янці та навколишніх селах: Петрове, Сокільники, Саблине, Володимирівка, Новороманівка, Знам’янка Друга, Світлопіль, Суботці, Водяне, Коханівка, Богданівка, Мілова Балка, Цибулеве, Веселий Кут, Калинівка, Гостинне, Дмитрівка, Плоске, Долина, Макариха, Новопокровка, Диківка, Ясинуватка, Бандурівка, Морозівка, Пантаївка, Пантазіївка, Лозуватка, Шевченкове, Троянка, Новоолександрівка, Васине, Медерове та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Знам’янці та Кіровоградській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Знам’янці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *