Реставрація ванн Ківерці

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ківерці. За багато років в Ківерцях було відновлено вже не одна сотня ванн. Найчастіше поступає запит на те, щоб відновити чавунну ванну. Оскільки люди в загальному розуміють цінність таких ванн. Але останнім часом також приходиться реставрувати також багато залізних чи акрилових ванн. В декого може виникнути запитання, а взагалі навіщо замовляти послугу з відновлення старої ванни, якщо можна купити нову в магазині? Спробуємо відповісти на це запитання.

Навіщо реставрувати свою ванну, якщо можна купити нову?

Це запитання дуже просте та логічне. Дуже часто ми просто замінюємо стару річ на нову, і навіть не думаємо, щоб якимось чином її відновити. І це в більшості випадків є мудро та правильно. Але з ванною може бути зовсім інша ситуація. Є декілька основних причин, чому може бути дуже складно замінити стару ванну на нову. Одна з найголовніших – це ситуація, коли ванна з усіх сторін обкладена плиткою. Цілком зрозуміло що в такому випадку демонтаж ванни без пошкодження плитки є абсолютно неможливим. В загальному стан ванної кімнати може бути в задовільному стані, а от сама ванна вже з пошкодженим покриттям. Це якраз той випадок, коли найкраще зробити реставрацію.

Реставрація ванн Ківерці
Реставрація ванн Ківерці

Крім цього, також бувають випадки коли демонтаж неможливий через великий розмір ванни. Коли ванну просто неможливо винести через дверну коробку. Хтось може сказати що в такому випадку її можна розрізати на частини, і таким чином демонтувати з ванної кімнати. Дійсно, це можливо зробити, але якщо мова йде про залізну ванну. Тому що у випадку з чавунною ванною це зробити буде дуже складно.

Реставрація ванн Ківерці та по всій Волинській області

Сьогодні цілком можливо зробити ванну в Ківерцях, та в навколишніх селах: Жабка, Дачне, Прилуцьке, Озерце, Кульчин, Клепачів, Ольганівка, Рудня, Заброди, Дідовичі, Сокиричі, Звози, Конопелька, Човниця, Олешковичі, Завітне, Суськ, Озеро, Гайове, Тростянець, Яромель, Веснянка, Олександрія, Діброва, Вишнів, Звірів, Сапогове, Борохів, Піддубці, Новокотів, Гаразджа та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Ківерцях і Волинській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ківерцях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *