Реставрація ванн Підволочиськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Підволочиськ. Емаль на ванні з роками починає тріскати та жовтіти. Від ударів також можуть з’являтись сколи. Тому рано чи пізно виникає потреба замінити стару ванну на нову. Але далеко не кожен сьогодні спішить це робити. Дехто просто не може замінити свою ванну, через те що її важко демонтувати. Але також з кожним роком все більше людей приймають рішення не викидати ванну, а замовити реставрацію. В Підволочиську вже багато хто таким чином відновив свою ванну. Розвіємо декілька міфів що цієї послуги.

Чому дехто все ж таки вагається відновлювати свою ванну?

Інколи можна зустріти негативний відгук про реставрацію ванн. Чому таке відбувається? Чи це означає що не варто реставрувати свою ванну? Переважно негативний відгук може з’явитись в результаті двох причин: поганий майстер або поганий матеріал. Хтось дійсно робить реставрацію не зовсім якісно. Інколи такий «майстер» в пріоритеті ставить не якість виконаної роботи, а тільки щоб зробити ванну якнайшвидше. Тому що чим більше зробив ванн в день, тим більшим буде дохід. Також може бути ситуація, коли хтось тільки розпочинає робити ванни, тому ще не має досвіду. Він може по справжньому старатись, але результат може бути невтішний через брак досвіду.

Реставрація ванн Підволочиськ
Реставрація ванн Підволочиськ

Інша причина – поганий матеріал. Насправді від матеріалу, яким буде покриватись ванна, дуже багато чого залежить. Тому що можна добре підготувати ванну до фарбування, але якщо використати неякісний матеріал, тоді така ванна не прослужить багато років. Який з цього можна зробити висновок? Щоб уникнути неякісної реставрації, обов’язково потрібно знайти доброго майстра, який вже має багато років досвіду. Знайти майстра, який використовує тільки дорогий матеріал. На даний час найкращим матеріалом вважається наливний акрил.

Професійна реставрація ванн Підволочиськ та вся Тернопільська область

Відновлення старих ванн в Підволочиську та поблизьких селах: Мислова, Оріховець, Качанівка, Супранівка, Росохуватець, Коршилівка, Мовчанівка, Кам’янки, Староміщина, Скорики, Климківці, Медин, Іванівка та ще багато інших. Вся робота з ванною виконується тільки в приміщенні, переважно у ванній кімнаті.

Ціна за реставрацію ванн в Підволочиську та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Підволочиську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *