Реставрація ванн Умань

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Умань. Ця салатова ванна зовсім недавно була покрита якоюсь дешевою фарбою, але вона відслужила не довго. Можливо в Умані ще можна знайти десь в будівельних магазинах подібну фарбу, але не варто. Хоча вона коштує не дорого, але ванну все рівно прийдеться переробляти. І для майстра, який буде реставрувати таку ванну, це додатковий пил під час шліфування.

Реставрація ванн Умань
Реставрація ванн Умань

Це відео про покраску ванни в Умані по вул. Комарова, 27. Це близько біля Дендрологічного парку. Робота з цією ванною зайняла близько 5 годин. В середньому щоб відновити ванну витрачається 3-4 години, але в цьому випадку ще потрібно було зачистити стару фарбу, і потім все прибрати у ванній кімнаті. Мені не дуже подобається реставрувати ванни, які попередньо вже були покриті якоюсь фарбою. Тому що багато пилу під час шліфування. Хоча насадка для шліфування постійно змочується водою, і сама ванна також змочується водою. Тим більше що для клієнта повторна реставрація ванни буде трішки дорожчою.

Покраска старої ванни в Умані
Покраска старої ванни в Умані

Який метод покраски вибрати? (Реставрація ванн Умань)

Не тільки в Умані, але практично по всій Україні, лідером вибору методу реставрації ванн вже багато років є реставрація наливним акрилом. Ціна за таку роботу є доступна, а якість дуже висока. Кожен майстер (реставратор ванн), який вже має великий досвід, і який працює на свою добру репутацію, буде відновлювати ванни тільки найкращим методом, і найкращим матеріалом. І це логічно, тому що він однозначно зацікавлений в тому щоб клієнти були задоволені, і рекомендували його роботу ще своїм колегам по роботі, друзям чи просто знайомим. Ось чому сьогодні дуже мало майстрів не пропонують клієнтам емаліровку ванн. Хоча цей спосіб маже у 2 рази дешевший, але якість також в рази нижча.

Реставрація салатової ванни рідким акрилом
Реставрація салатової ванни рідким акрилом

Умань — дуже гарно місто з красивою природою. Крім Умані, приймаємо замовлення на реставрацію ванн в таких селах як Полянецьке, Громи, Кочержинці, Кузьмина, Гереженівка, Паланка, Синиця, Ягубець, Орадівка, Христинівка, Розсішки, Веселівка, Городецьке, Кочубеївка, Вербувате, Верхнячка, Родниківка, Дмитрушки, Піковець, Гродзеве та інші.

Наливна ванна Умань
Наливна ванна Умань

Ціна за реставрацію ванн в Умані

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Умані, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *