Реставрація ванн Ланівці

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Ланівці. Декого лякає сама думка про заміну своєї старенької ванни. У багатьох випадках це зробити досить важко. Особливо для тих, чия ванна не стоїть окремо, а обкладена з усіх сторін плиткою. Руйнувати плитку зовсім не хочеться. Як тоді можна вирішити проблему зі своєю страшненькою ванною? Найкраще рішення – це замовити професійну реставрацію. Всього-на-всього за декілька годин повністю оновлюється покриття на ванні. Розглянемо основні етапи роботи з ванною.

Процес шліфування, знежирення за фарбування ванни акрилом

Не будемо описувати всі подробиці, але згадаємо тільки головні. На самому початку роботи з ванною проводиться ретельне шліфування. Цей етап є дуже важливим, тому що вкрай необхідно щоб надалі акрил намертво тримався до поверхні ванни. А це можна досягти тільки за умови якісного шліфування емалі. Потрібно повністю зняти глянець, щоб вся поверхня була матовою. Після цього етапу виконується знежирення ванни. Хоча багато бруду забереться в процесі шліфування, однак вкрай необхідно додатково знежирити всю поверхню.

Реставрація ванн
Реставрація ванн

Завершальним етапом відновлення ванни є заливка акрилом. Цей етап займає порівняно не багато часу. Приблизно за 20 хвилин акрил повністю наноситься на все покриття ванни. Після цього ще впродовж 2-3 годин він буде повільно стікати в отвір для сифона, під який завчасно підсовується будь-яка посудина. Акрил є сучасним та надійним матеріалом. Його розроблено з можливістю покривати різні ванни – залізні, чавунні та акрилові. Якщо ретельно зробити підготовку ванни, то відновлена ванна буде добре служити багато років.

Реставрація ванн Ланівці та виїзд по всій Тернопільській області

Фарбування ванн в Ланівцях та навколишніх селах: Оришківці, Іванківці, Шушківці, Мала Карначівка, Ванжулів, Огризківці, Волиця, Малі Кусківці, Бережанка, Жуківці, Соколівка, Мала Білка, Велика Білка, Мартишківці, Синівці, Нападіївка, Борсуки, Великі Кусківці, Борщівка, Краснолука, Татаринці, Якимівці, Гринківці, Матвіївці, Грибова, Юськівці, Загірці, Михайлівка, Паньківці, В’язовець, Ставок, Грибова, Гриньківська, Козачки, Осники, Лисогірка, Молотків, Мар’янівка та інші. Подібною технологією можна реставрувати не тільки звичайні ванни, а також піддони та гідромасажні ванни.

Ціна за реставрацію ванн в Ланівцях та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Ланівцях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *