Реставрація ванн Калуш

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Калуш. Пропоную вам переглянути відео і фото про одну з моїх робіт. Це була реставрація ванни в місті Калуш по вулиці Сівецька, 2. Це багатоповерховий будинок біля перехрестя вулиць Лесі Українки та Сівецька. Ця стара металева ванна, яка має довжину 1.5 м, заливалась рідким акрилом.

На реставрації ванни краще не економити. Краще один раз відновити ванну дорогим акрилом, аніж декілька разів покривати дешевою фарбою. Це економія часу та сил.

Як підготувати ванну перед реставрацією? (Реставрація ванн Калуш)

Багатьох цікавить як підготувати ванну до приїзду майстра. Дехто думає що не можна змочувати ванну водою, що на момент приїзду майстра вона має бути сухою. Але це не так. Під час реставрації ванна шліфується і ретельно вимивається водою, так що за це можете не хвилюватись. То як підготувати ванну перед реставрацією? Ви можете винести з ванної кімнати все, що тільки можна винести. Не забувайте що у майстра багато різних інструментів, тому у ванній кімнаті потрібно якнайбільше місця. Чим більше місця, тим комфортніше себе почуває реставратор ванни.

Реставрація ванн Калуш
Реставрація ванн Калуш

Не потрібно виносити умивальник, хіба що він закриває доступ до сифона. Те саме можна сказати й про пральну машинку. Краще її винести з ванної кімнати, оскільки вона займає досить багато місця. Але це не обов’язково. Інколи по з деяких причин досить проблематично від’єднати та винести пралку. Чим більше вільного місця буде у ванній кімнаті, тим комфортніше буде себе почувати майстер. Відповідно це може вплинути на якість роботи.

На фото ви можете побачити як акрил плавно стікає по поверхні ванни, і стає особливо помітно різницю між ванною до реставрації та після.

Відновлення ванни в Калуші
Відновлення ванни в Калуші

Сьогодні не тільки мешканці Калуша можуть замовити послугу “Реставрація Ванн”. Але і ті хто мешкає в поблизьких селах теж можуть відновити свої ванни. Наприклад, жителі таких сіл як Добровляни, Сівка-Калуська, Тужилів, Підмихайля, Студінка, Мостище, Кропивник і багато інших. Звичайно що коли потрібно їхати далеко, то це може вплинути на те, яка буде ціна на реставрацію ванни.

Реставрація старої ванни Калуш
Відновлення старої ванни Калуш

Ціна за реставрацію ванн в Калуші та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Калуші, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *