Реставрація ванн Копичинці

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Копичинці. Якщо відбувається реставрація рідким акрилом, то чи це означає що реставрувати можна тільки акрилові ванни? Зовсім ні! Завдяки акрилу цілком можливо відновлювати три основні види ванн – чавунні, залізні та акрилові. По статистиці, найчастіше приходиться працювати з чавунними ваннами. На другому місці металеві ванни, і на третьому акрилові. Але чи є гарантія що акрил буде міцно триматись на поверхні ванни? Як відбувається процес підготовки поверхні ванни до фарбування акрилом?

Реставрація ванн Копичинці
Реставрація ванн Копичинці

Нанесення рідкого акрилу тільки на добре підготовлену поверхню ванни

В процесі якісного фарбування ванн діє два основні правила. По перше, поверхню ванни слід ретельно шліфувати. Бувають випадки коли приходиться відновлювати ванни з дуже пошкодженим покриттям. Від частого використання сильних мийних засобів емаль стає шершавою. Але навіть в такій ситуації вкрай важливо шліфувати всю поверхню ванни. Тим більше це потрібно робити, коли емаль на ванні є гладкою. До гладкої поверхні акрил не буде добре триматись. Тому практично всі ванни спочатку підлягають ретельному шліфуванню.

Відновлення ванни в Копичинцях
Відновлення ванни в Копичинцях

По друге, поверхня ванни може бути добре пошліфована, але вона буде залишатись брудною. І не достатньо просто помити ванну теплою водою. Потрібно знежирити стінки, борти та дно ванни. Якщо на ванні буде залишатись бруд, то в тих місцях акрил буде триматись дуже погано. Існують універсальні методи як знежирити ванну. Багато хто використовує для цього звичайні розчинники. Як альтернатива розчинникам, можна також знежирювати ванну звичайними мийними засобами для посуди. Вони не є дорогими, але досить добре розчиняють жир та бруд.

Фарбування залізної ванни (Копичинці)
Фарбування залізної ванни (Копичинці)

Якісна реставрація ванн Копичинці та Тернопільська область

Мешканці Копичинців сьогодні мають можливість замовляти фарбування ванн в домашніх умовах. Також можна поїхати в навколишні села: Оришківці, Вигода, Переходи, Ємелівка, Майдан, Тудорів, Папірня, Яблунів, Сухостав, Рудки, Чагарі, Крогулець, Нижбірок, Старий Нижбірок, Целіїв, Коцюбинці, Жабинці, Котівка, Теклівка, Гадинківці, Швайківці та ще багато інших. У випадку з виїздом у віддалено село, потрібно домовитись про покриття витрат на пальне. Переважно робиться виїзд у віддалені села, якщо в одному напрямку є щонайменше дві чи три ванни.

Реставрація ванни акрилом - КОПИЧИНЦІ
Реставрація ванни акрилом – КОПИЧИНЦІ

Ціна за реставрацію ванн в Копичинцях та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Копичинцях, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *