Реставрація ванн Красилів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Красилів. З різних причин будь-яка ванна може втратити свій блиск та красивий вигляд. Це може бути невідповідне використання мийних засобів. Або використання такої хімії, яка не призначена для миття поверхні ванн. Також багато хто сьогодні робить ремонт у ванній кімнаті, і в той момент зовсім не думає про захист ванни від механічних пошкоджень. І в результаті на ванну падає демонтована плитка чи щось інше. Крім цього всього, ванна може пожовтіти та потріскати просто через багаторічне користування. Дивлячись на все це, у багатьох виникає логічне запитання – а чи взагалі можливо якимось чином відновити свою ванну в себе вдома?

Реставрація ванн Красилів
Реставрація ванн Красилів

Якісне відновлення старих ванн в домашніх умовах по технології «НАЛИВНА ВАННА»

Таке питання турбує особливо тих, в кого загальний вигляд ванної кімнати в задовільному стані, а от сама ванна потребує покращення. Це якраз та ситуація, коли необхідно замовити послугу по реставрації ванни. В Красилові переважно шукають професійного майстра, який відновлює ванни наливним акрилом. Цей матеріал з роками набув досить великої популярності. І сьогодні дуже рідко можна зустріти майстра (реставратора), який користується якимось інших матеріалом. Виникає запитання – чому ж наливний акрил є лідером серед матеріалів для фарбування ванн?

Відновлення ванн Красилів
Відновлення ванн Красилів

Є декілька вагомих причин. Одна з них, це відсутність їдкого запаху в процесі роботи. Якщо у квартирі, в якій виконується процес реставрації ванни, ще ніхто не живе, тоді нема значення чи матеріал має їдкий запах. Але зовсім інша справа, коли ванна відновлюється в жилій квартирі. А це у більшості випадків так і є. В такій ситуації акрил має безперечну перевагу. Також слід згадати про те, що акрилове покриття має красивий вигляд та є приємним на дотик.

Наливна ванна (Красилів)
Наливна ванна (Красилів)

Професійна реставрація ванн Красилів та інші міста Хмельницької області

Якісно відновити свою ванну можливо як в Красилові, так і в поблизьких селах: Яворівці, Слобілка-Красилівська, Заруддя, Вереміївка, Хотьківці, Митинці, Малі Орлинці, Везденьки, Котюржинці, Воскодавинці, Чепелівка, Слобідка-Чернелівська, Волиця, Дубище, Чернелівка, Моньки, Пилипи, Новодубище, Заставки, Дружнє, Печеське, Кульчини, Кульчинки, Лагодинці, Щиборівка, Каламаринка, Кузьмин, Воронківці, Радісне, Мовчани, Михайлівці, Мотрунки, Сушки, Баглайки, Западинці, Веселівка та ще багато інших.

Якісне фарбування ванни - місто Красилів
Якісне фарбування ванни – місто Красилів

Ціна за реставрацію ванн в Красилові та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Красилові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *