Реставрація ванн Роздільна

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Роздільна. Поверхня на старій ванні впродовж довгого часу користування починає жовтіти та тріскатись. І рано чи пізно наступає такий момент, коли просто вже неможливо дивитись на свою страшну ванну. Виникає бажання замінити її на нову, або відновити в домашніх умовах. Дехто пробує самостійно відновити ванну, але у більшості випадків люди шукають досвідченого спеціаліста для такої роботи.

Чим краще відновлювати свою ванну – рідким акрилом чи спеціальною фарбою?

Таке запитання багато хто ставить перед собою, особливо якщо є бажання зробити надійну реставрацію своєї ванни на багато років. Який для цього вибрати матеріал. Дехто сьогодні використовує різні фарби, які зовсім не призначені для відновлення ванн. Переважно це робиться з метою заощадити гроші. Але в більшості випадків результат такої «реставрації» відверто кажучи поганий. Дешева фарба вже за короткий час починає відлущуватись з поверхні ванни. Таке може трапитись навіть через декілька місяців. І тоді ванна стає набагато страшнішою, ніж була до фарбування. На щастя таке робить порівняно не багато людей. Переважно ванни відновлюють рідким акрилом, який вже багато років вважається найкращим матеріалом для виконання таких робіт. Але чому?

Реставрація ванн Роздільна
Реставрація ванн Роздільна

Рідкий акрил справді є беззаперечним лідером серед відомих матеріалів для ванн. Серед його основних переваг є те, що він добре тримається практично на всіх видах ванн. Немає значення яку ванну потрібно робити – акрилову, чавунну чи металеву. Крім цього, акрил переважає інші матеріали в тому, що в нього практично відсутній різкий запах. А це досить великий плюс як для реставратора, так і для мешканців квартири чи будинку.

Реставрація ванн Роздільна та вся Одеська область

Відновлення старих ванн в Роздільній та навколишніх населених пунктах: Володимирівка, Матишівка, Івано-Миколаївка, Виноградівка, Степове, Труд-Куток, Павлівка, Кучурган, Степанівка, Розалівка, Яковлівка, Дружба, Лучинське, Ангелінівка, Широке, Геньманці, Гаївка, Марківка, Плавневе, Новокостянтинівка, Кардамичеве, Гірське, Труд-Гребеник, Нове, Гребенки, Бугай, Єрмішкове, Гетьманці, Широке, Парканці, Широке, Нові Чобручі, Велізарове, Старостине, Новий Гребеник, Слобідка, Вапнярка, Шевченкове, Надія, Бакалове, Понятівка, Кошари, Сухе, Лозове, Бецилове, Новоселівка, Старокостянтинівка, Веселе, Поташенкове, Шеметове, Новоукраїнка, Петро-Євдокіївка, Капаклієве, Карпівка, Новодмитрівка, Єреміївка, Калантаївка, Кузьменка, Буцинівка, Міліардівка, Новосільці, Щербанка, Покровка, Кам’янка, Антонівка та ще багато інших.

Ціна за реставрацію ванн в Роздільній та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Роздільній, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *