Реставрація ванн Миколаїв

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Миколаїв. Відновлення ванни відбувається в домашніх умовах. Весь процес реставрації є досить швидким. В середньому робота з ванною триває близько 3 годин. За цей час виконується три основні етапи реставрації: шліфування, знежирення та заливка акрилу. Найбільше часу витрачається саме на підготовку ванни до нанесення акрилу. Ретельно шліфується не просто якась частина, але практично вся поверхня ванни. У великій мірі якість роботи залежить від того, наскільки добре виконати цю частину реставрації. Акрил міцно та надійно тримається до поверхні ванни, яка добре пошліфована та абсолютно чиста.

Реставрація ванн Миколаїв
Реставрація ванн Миколаїв

Наливний акрил – один з найкращих матеріалів для відновлення ванн

Дуже важливим фактором якісної покраски ванни є правильний вибір матеріалу, яким буде покриватись ванна. Можна зробити правильну підготовку ванни, і потім все зіпсувати якоюсь дешевою фарбою. На ринку сьогодні є багато пропозицій різноманітних матеріалів. Може приваблювати дешева ціна, але чи варто ризикувати? Ціна за якісний акрил для ванн не є низькою. Проте, зробивши ванну надійним акрилом, можна багато років нічого не переробляти. На відміну від дешевих фарб, акрил не має різкого запаху. В процесі роботи з ванною не потрібно цілою сім’єю покидати квартиру на декілька днів.

Реставрація великої чавунної ванни Миколаїв
Реставрація великої чавунної ванни Миколаїв

Рідкий акрил підходить для реставрації не тільки чавунних ванн. Подібною технологією можна відновлювати також залізні та акрилові ванни. Метод реставрації акрилових ванн трішки інший, але суть роботи подібна – спочатку шліфування, потім знежирення і нанесення акрила. Окрім ванн, підлягають реставрації також піддони. Незалежно від того, вони залізні чи акрилові (душові кабінки). Ціна за відновлення піддона є індивідуальною. Щоб визначити ціну за таку роботу, потрібно знати точний розмір.

Відновлення ванн рідким акрилом (Миколаїв)
Відновлення ванн рідким акрилом (Миколаїв)

Реставрація ванн Миколаїв (метод “Наливна Ванна”)

Замовити реставрацію ванни можна практично у всіх районах Миколаєва: Заводський, Інгульський, Корабельний. І ще робиться виїзд по всій Миколаївській області: Первомайськ, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Новий Буг, Очаків, Снігурівка, Баштанка, Нова Одеса, Врадіївка, Казанка, Криве Озеро, Березнегувате, Арбузинка, Доманівка, Братське, Веселинове, Єланець, Олександрівка.

Покраска старої ванни в Миколаєві
Покраска старої ванни в Миколаєві

Ціна за реставрацію ванн у Миколаєві та Миколаївській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Миколаєві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *