Реставрація ванн Тернопіль

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Тернопіль. Можливо у вас стара ванна, і виникає запитання чи можна її реставрувати. В Тернополі пропонують різні методи по відновленню ванн. Дехто робить емаліровку, а хтось шукає майстра, який займається акриловими вкладишами. Це правда, що колись ці методи були досить популярними. Проте сьогодні вони вже дещо застарілі. Емаліровка зазвичай є дешевою, але якість та термін служби не дуже високі. Реставрація ванни з допомогою акрилового вкладиша теж має багато суттєвих недоліків. Наприклад, висока ціна та велика ймовірність що з часом прийдеться переробляти ванну. Чому?

Реставрація ванн Тернопіль
Реставрація ванн Тернопіль

Відновлення ванн в Тернополі акриловим вкладишем. Про що варто знати?

По перше, акрилові вкладиші є досить дорогими. По друге, вони зроблені якісно та надійно. Але є питання до терміну його експлуатації. Багато хто залишає негативний відгук про цей метод реставрації. Вкладиш встановлюється у ванну на монтажну піну. А з часом ця піна може просісти, і як результат, вода починає протікати під вкладиш. А це вже серйозна проблема, яку потрібно якнайшвидше вирішувати. Вода застоюється, і з часом у ванній кімнаті появляється неприємний запах. В такому випадку залишається тільки зробити демонтаж вкладиша, та повністю по новому реставрувати ванну. Але який метод вибрати? Так щоб не було що гроші на вітер.

Реставрація чавунної ванни Тернопіль
Реставрація чавунної ванни Тернопіль

В місті Тернопіль, та по всій Україні, лідером серед методів покраски ванн є реставрація рідким акрилом. Можна довго описувати його переваги. Детальніше про це можете прочитати на головній сторінці мого сайту. Але, щоб остаточно переконатись в правдивості моїх слів, ви можете зробити такий експеримент. Знайдіть в інтернеті контакти реставраторів ванн не тільки з Тернополя, але з будь-якого міста України. Подзвоніть до них і поставте таке запитання: “який метод реставрації ванни сьогодні є найкращий”? Завдяки цьому ви особисто переконаєтесь що найкращим буде метод реставрації наливним рідким акрилом.

Покраска ванн Тернопіль
Покраска ванн Тернопіль

Реставрація ванн Тернопіль та виїзд по області

Практично є можливість відновлювати ванни по всій області: Чортків, Кременець, Бережани, Збараж, Теребовля, Борщів, Бучач, Заліщики, Козова, Ланівці, Підволочиськ, Почаїв, Гусятин, Монастириська, Зборів, Копичинці, Шумськ, Хоростків. А особливо, часто поступають замовлення з поблизьких селищ Тернополя: Велика Березовиця, Петриків, Підгородне, Почапинці, Довжанка, Біла, Чистилів, Гаї-Шевченківські, Шляхтинці, Байківці, Великі Гаї, Смиківці, Острів.

Наливна ванна Тернопіль
Наливна ванна Тернопіль

Ціна за реставрацію ванн в Тернополі та Тернопільській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Тернополі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *