Реставрація ванн Дрогобич

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Пропоную вам подивитись відео на тему “Реставрація ванн Дрогобич” по вул. Бориславській, 19. Ця чавунна ванна покривалась наливним акрилом. Хоча господарі робили повністю ремонт у квартирі, і могли спокійно замінити ванну, але вони вирішили залишити стару надійну чавунну ванну, і відновити її рідким акрилом. Це насправді мудре рішення, оскільки така ванна міцна і тепла.

Послуга по реставрації ванн сьогодні доступна не тільки в Дрогобичі, а і в поблизьких містах та селах. Досить часто доводиться робити відновлення ванн також в Трускавцях, Бориславі та в Стрию.

Багато хто вирішує відновити ванну своїми руками, тобто купити акрил для ванн і зробити роботу без майстра. В інтернеті є багато відеороликів, де можна побачити детальну інструкцію як зробити реставрацію ванни своїми руками. І багатьом вдається зробити роботу якісно. Але буває і так, що не вистачає практики та досвіду.

Реставрація ванни Дрогобич вул. Мічуріна

Реставрація ванни Дрогобич вул. Мічуріна (2)

Відновлення як білої, так і салатової ванн (реставрація ванн Дрогобич)

На цій сторінці ви можете побачити відео та фото як виглядає ванна до і після реставрації. Це фото вже зовсім іншої ванни, яку я робив на вул. Мічуріна. Ця салатова ванна покривалась тим самим акрилом. Хоча вона була салатова, проте після роботи вона стала білосніжна. Різниця просто колосальна! Важко повірити що це та сама стара ванна. Видається що це нова ванна, яку щойно привезли з магазина і встановили у ванній кімнаті. Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні завдяки сучасним технологіям та якісним матеріалам можлива така реставрація.

Перш ніж замовити реставрацію ванни в Дрогобичі, подивіться інші мої роботи на цьому сайті. Або ви можете подивитись мої роботи на Ютуб каналі. На цьому каналі є багато відео про ванни. Можливо для вас найцікавішим буде ті відео, де можна почути відгуки про реставрацію ванн.

Не тільки в Дрогобичі, але можна також поїхати на замовлення в Стебник, Модричі, Дережичі, Унятичі, Лішня, Старе Село, Залужани, Рихтичі, Михайлевичі, Почаєвичі, Далява, Раневичі, Болехівці та багато інших міст та сіл.

Ціна за реставрацію ванн в Дрогобичі

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Дрогобичі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *