Реставрація ванн Малин

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Малин. Немає значення, яка у вас ванна. Це може бути металева, акрилова чи чавунна ванна. Всі вони підлягають відновленню (реставрації). Рідкий акрил наноситься на кожну з таких ванн. Завдяки належній підготовці поверхні ванни, акрил після повного висихання має високу міцність та стабільність. Робились експерименти стосовно демонтажу акрилу з якісно відреставрованої ванни. Як результат, акрил тримається на ванні дуже міцно. Щоб його відірвати, потрібно докласти неабияких зусиль.

Реставрація ванн Малин
Реставрація ванн Малин

Реставрація ванн Малин – все надійно та досить швидко!

В декого побутує думка що відновлення ванни забирає багато часу. Що її треба відвозити в спеціальне місце, де відбуватиметься її перевтілення на нову ванну. Але насправді, все набагато простіше. Однією з найбільших переваг є те, що вся робота виконується в домашніх умовах. Тобто, ванну зовсім не потрібно виносити з ванної кімнати. Також, час роботи не є дуже довготривалим. З нею не потрібно працювати цілий день, чи декілька днів підряд. Зазвичай достатньо близько 3 годин, щоб повністю реставрувати будь-яку стару ванну. Щоправда, якщо ванна вже колись була реставрована, то інколи витрачається 5-6 годин.

Відновлення старої ванни - Малин
Відновлення старої ванни – Малин

Мешканці міста Малин активно цікавляться як можна покращити стан своєї ванни. Коли є багато добрих рекомендацій, тоді з’являється бажання зробити подібну процедуру також зі своєю ванною. Переважно в Малині шукають професійного майстра, який має багаторічний досвід. Але, останніми роками, дехто також цікавиться чи можна купити наливний акрил, і реставрувати своїми руками. В такому випадку людина отримує як матеріал, так і детальну консультацію (інструкцію) як все правильно зробити.

Покраска ванни наливним акрилом (Малин)
Покраска ванни наливним акрилом (Малин)

Унікальна послуга є потрібною для численних жителів Малина і не тільки

Навкруги міста Малин розташовано багатенько сіл та селищ. Якщо є необхідність, організовуються виїзди на замовлення навіть у віддалені села. Переважно телефонують з таких сіл як Ворсівка, Зибин, В’юнище, Березине, Гамарня, Щербатівка, Пиріжки, Юрівка, Горинь, Малинівка, Різня, Українка, Гранітне, Візня, Рудня-Городищенська та інших.

Реставрація чавунної ванни Малин
Реставрація чавунної ванни Малин

Ціна за реставрацію ванн у Малині та Житомирській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Малині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *