Реставрація ванн Павлоград

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Павлоград. Сьогодні багато хто стоїть перед складним рішенням – викидати свою стару ванну чи краще її реставрувати. У кожного різні обставини, тому звичайно що не можна ствердно сказати яке рішення буде правильним. Але, існують ситуації, коли просто нереально замінити ванну, і при цьому не пошкодити плитку чи щось інше. Демонтаж ванни, яка обмурована та обкладена плиткою, це 100% причина вже робити капітальний ремонт у ванній кімнаті. Через це чимало людей шукають способу як зробити свою ванну красивою, і при цьому зберегти плитку. Тому в такій ситуації найкращим рішенням буде знайти досвідченого майстра в Павлограді, та замовити реставрацію своєї ванни.

Реставрація ванн Павлоград
Реставрація ванн Павлоград

Найкращий метод фарбування старих ванн з допомогою акрилу

З роками майстри (реставратори) набирають все більше досвіду та вмінь. Покращується не тільки вміння, а також матеріал, яким відбувається відновлення ванни. Вже багато років лідером серед матеріалів для відновлення ванн залишається рідкий акрил. Не тільки в Павлограді, але також в інших містах, найчастіше доводиться працювати саме з акрилом. Хоча ціна за акрил не є найдешевшою, проте він має багато переваг. Для багатьох є важливим те, що акрил, на відміну від дешевих матеріалів, під час роботи не має їдкого запаху. А це суттєво велика перевага.

Фарбування ванни в домашніх умовах (Павлоград)
Фарбування ванни в домашніх умовах (Павлоград)

Окрім відсутності їдкого запаху, наливний акрил після повного висихання є приємний на дотик. Ванна, яка відновлена з допомогою акрилу, набагато краще зберігає тепло. Вартим уваги також є те, що практично будь-яку ванну можна відновлювати цим методом. Акрил міцно тримається до добре підготовленої поверхні будь-якої ванни – залізної, чавунної чи акрилової. І догляд за такою ванною не вимагає якихось особливих зусиль. Головне щоб використовувати тільки ті мийні засоби, які є призначенні для ванн з акриловим покриттям.

Наливна ванна - Павлоград
Наливна ванна – Павлоград

Реставрація ванн Павлоград і вся Дніпропетровська область

Відновлення різних ванн у Павлограді та поблизьких селищах: Воскресенівка, Великоолександрівка, Троїцьке, Привовчанське, Богданівка, Малоолександрівка, Зайцеве, Майське, Лиманське, Межиріч, Булахівка, Вербки, Кочережки, Вербуватівка, Варварівка, Поперечне, Степ, Тернівка, Богуслав, Олефірівка, Дмитрівка, Васильківка та інші.

Найкращий метод відновлення ванни - місто Павлоград
Найкращий метод відновлення ванни – місто Павлоград

Ціна за реставрацію ванн у Павлограді та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Павлограді, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *