Реставрація ванн Городок

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Городок (Львівська область). З будь-якої старої, страшної ванни можна зробити практично нову. І це є можливо завдяки якісній реставрації рідким акрилом. Вся ванна піддається ретельній підготовці, і після завершення всієї роботи важко повірити що їй вже багато років. Найпоширенішими є ванни 3 видів: чавунні, залізні та акрилові. Технологія нанесення акрилу добре підходить для будь-якого з цих трьох видів ванн.

Відновлення ванни в домашніх умовах

Для реставрації ванни в Городку не потрібно шукати якогось спеціального приміщення. Повністю відсутні проблеми з демонтажем ванни, перевезенням і встановленням. Тому що реставрація відбувається у вас вдома, у ванній кімнаті. Однозначно, що це є великою перевагою. Після узгодження всіх деталей в телефонному режимі майстер приїжджає, і за декілька годин виконується вся робота. Єдине, що потрібно демонтувати, це сифон. Після того, як акрил повністю затвердіє, потрібно встановити той самий сифон, або вже купити новий. Ціна за новий сифон не є високою, і після його встановлення можна не перейматись що буде протікати вода.

Реставрація ванн Городок
Реставрація ванн Городок

Поки ви будете займатись своїми повсякденними справами, ваша ванна поступово стане знову красивою та свіжою. В момент виконання реставрації плитка, або щось інше, абсолютно не пошкоджується. Рідкий акрил рівномірно наливається по всій ванні, а всі залишки повільно скапують в отвір під ванну (попередньо підставляється якась посудина). Шар акрилу на ванні є досить товстим, особливо це стосується днища. Якщо у ванні була яма, де завжди збиралась вода, то після реставрації цієї проблеми вже не буде. Акрил щільно заповнює всі нерівності, і в результаті дно ванни стає таким, яким має бути.

Реставрація старої ванни в Городку
Реставрація старої ванни в Городку

Реставрація ванн Городок і багато міст по Львівській області

Послуга по відновленню старих ванн є доступною як в Городку, так і всій Львівській області. Біля Городка часто приходиться працювати в таких селах як Артищів, Мавковичі, Черляни, Стоділки, Угри, Залужани, Долиняни, Годвишня, Братковичі, Вовчухи, Галичани, Дроздовичі, Речичани, Кам’янобрід, Воля-Бартатівська і ще багато інших.

Покраска ванни акрилом (Городок)
Покраска ванни акрилом (Городок)

Ціна за реставрацію ванн в Городку та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Городку, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *