Реставрація ванн Верхньодніпровськ

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Верхньодніпровськ. Звичайно що ніхто не хоче кожного дня користуватись та дивитись на свою жахливу ванну. А вона може з роками стати дійсно страшною. Тому що емаль на поверхні ванни з часом псується від регулярного користування. Пришвидшити псування поверхні ванни може також використання сильних хімічних засобів, які добре відмивають ванну від бруду, але в той самий час поступово пошкоджують емаль. Багатьох цікавить питання, як можна свою ванну зробити знову красивою.

Сучасний спосіб як можна значно покращити зовнішній вигляд ванни – це заливка акрилом

Сьогодні існує декілька варіантів як можна в домашніх умовах відновити ванну. Один з перевірених та надійних способів – це метод «наливна ванна». Тобто в процесі роботи використовується не емаль, не фарба, а спеціальний рідкий акрил. Технологія досить проста, але перевірена часом. Рідкий акрил перед нанесенням на ванну розмішується зі спеціальним затверджувачем. Після завершення всієї роботи потрібно певний час ванною не користуватись, щоб акрил зміг стати твердим.

Реставрація ванн Верхньодніпровськ
Реставрація ванн Верхньодніпровськ

Таким чином відновили свої старі ванни вже багато жителів Верхньодніпровська. Особливо ті, хто є власником чавунних ванн. Одна з переваг цього методу полягає в тому, що після реставрації ванна ще краще зберігає теплу воду. Це досягається завдяки тому, що акрил лягає по поверхні ванни товстим шаром. Чавунні ванни й так відомі своєю низькою втратою тепла, а після заливки акрилом цей показник стає ще кращим. Це особливо є важливим для тих, хто полюбляє приймати гарячу ванну.

Реставрація ванн Верхньодніпровськ та вся Дніпропетровська область

Відновлення старих ванн у Верхньодніпровську та навколишніх селах: Дніпровське, Аули, Новомиколаївка, Новоселівка, Вишневе, Барвінок, Весела Роща, Чепине, Новомиколаївка, Воєводівка, Підлужжя, Самоткань, Перше Травня, Новогригорівка, Авксенівка, Матюченкове, Боровківка, Павло-Григорівка, Пушкарівка, Зелене, Томаківка, Водяне, Діденкове, Кривоносове, Ярок, Андріївка, Домоткань, Бородаївські Хутори, Заріччя, Василівка, Якимівка, Корнило-Наталівка, Миколаївка, Правобережне, Бородаївка, Павлівка, Івашкове, Мости, Ганнівка, Заполички, Попівка, Клин та ще багато інших населених пунктах. Якщо виникають якісь запитання стосовно процесу надання послуги, ви можете зателефонувати та отримати безкоштовну консультацію.

Ціна за реставрацію ванн у Верхньодніпровську та Дніпропетровській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Верхньодніпровську, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *