Реставрація ванн Васильків

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Професійна реставрація ванн Васильків. Покраска старих ванн – це унікальна послуга. Завдяки їй за досить короткий час вдається відновити стару емаль. Дехто може вагатись замовляти цю послугу, через побоювання чи буде все зроблено добре. З огляду на це, варто дізнатись справжні відгуки про реставрацію ванн. Можливо у Василькові ви маєте знайомих, які мають у цьому досвід. Вони можуть вам розказати, як у них відбувалась реставрація, і що не менш важливо, як виглядає ванна після багатьох років експлуатації.

Реставрація ванн Васильків
Реставрація ванн Васильків

Реставрація ванн Васильків – просто, швидко, якісно!

Чому в наш час переважно люди реставрують старі ванни, а не купляють нові? Безсумнівно, купити нову ванну не складно. Вибір на сьогодні дуже великий, і ціна коливається від низької до захмарної. Але це підходить далеко не всім. В першу чергу нові ванни купляють ті, хто робить ремонт в новобудові. Крім того, це може стосуватись і тих, хто робить капітальний ремонт у ванній кімнаті. А що робити тим, в кого ремонт вже зроблений, але ванна зовсім не радує око?

Професійне відновлення ванни - Васильків
Професійне відновлення ванни – Васильків

Це якраз та ситуація, коли просто необхідною є вкрай важлива послуга за назвою “реставрація ванн”. Мешканці міста Васильків завжди залишаються задоволеними, після відновлення рідким акрилом. Дійсно, численні позитивні відгуки свідчать про ефективність акрилового покриття. Крім того, багатьом подобається що це все відбувається не довго. Тривалість роботи з ванною приблизно три години. Поки ви будете займатись буденними хатніми справами, ваша ванна із жахливої перетвориться на нову красуню. Реставрація відбувається досить швидко, проте все робиться якісно та по технології.

Фарбування чавунної ванни у Василькові
Фарбування чавунної ванни у Василькові

Як зробити замовлення на реставрацію ванни у місті Васильків

Найкраще це зробити по телефону, номера яких є на цій сторінці. Також можна узгодити всі деталі та відповісти на питання, які можуть вас цікавити. Працюємо в місті Васильків, та поблизьких селах: Кулібаба, Червоне, Здорівка, Безп’ятне, Застугна, Зозулі, Путрівка, Крячки, Борисів, Залізне, Дерев’янки, Заріччя, Погреби, Барахти. Ви можете замовити реставрацію ванни, або купити акрил для самостійної реставрації.

Реставрація ванни рідким акрилом (Васильків)
Реставрація ванни рідким акрилом (Васильків)

Ціна за реставрацію ванн у Василькові та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Василькові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *