Реставрація ванн Бориспіль

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Бориспіль. За останні роки ця унікальна послуга набула великої популярності. Спосіб покраски ванни є досить простим та швидким. До реставрації на ванну неприємно дивитись. Але після завершення всієї роботи складається враження що це нова ванна. На стару поверхню рівномірним шаром наноситься акрил білосніжного кольору. Навіть якщо ванна раніше була салатовою, жовтою чи фіолетовою – це не проблема. Рідкий білий акрил повністю перекриває всі недоліки старої емалі. Крім того, що акрилове покриття гарно виглядає, відмічається також висока ударостійкість.

Реставрація ванн Бориспіль
Реставрація ванн Бориспіль

Що вибрати для реставрації своєї ванни? Емаль чи рідкий акрил?

Досить часто люди звертаються за таки питанням. Роблячи ванну, хочеться все зробити якнайкраще. І це правда, що якість покраски ванни у великій мірі залежить від правильного вибору матеріалу. Перевага емалі в тому, що вона у порівнянні з акрилом суттєво дешевша (в декілька разів). Як результат, низька ціна матеріалу призводить до низької якості відреставрованої ванни. В основному покривають емаллю свої ванни ті, хто просто готує на продаж квартиру. Це той випадок, коли перед майстром не ставиться завдання досягти високої якості.

Фарбування чавунної ванни Бориспіль
Фарбування чавунної ванни Бориспіль

І зовсім інша справа, коли ванна відновлюється для себе. Це якраз та ситуація, коли треба вибрати наливний акрил. Мешканці міста Бориспіль в більшості випадків просять покрити їхню ванну тільки надійним акрилом. Ціна значно вища, проте це суттєво впливає на довготривалість стійкості такої ванни. Фарбування ванни робиться один раз на багато років. І це мудро, коли клієнт віддає перевагу дорожчому методу з кращими матеріалами.

Наливна ванн Бориспіль
Наливна ванн Бориспіль

Надійна реставрація ванн Бориспіль і вся Київська область

Через те що люди розповідають про цю послугу своїм знайомим, часто приходиться їхати в села поблизу Борисполя: Глибоке, Мартинівка, Ревне, Петропавлівка, Гора, Чубинське, Безуглівка, Щасливе, Горобіївка, Дударків, Артемівка, Кучаків, Затишне, Іванків та ще багато інших. Перед тим як зателефонувати, будь-ласка заміряйте яка довжина вашої ванни. В такому випадку ви зможете дізнатись точку ціну за всю виконану роботу.

Відновлення ванни білим акрилом (Бориспіль)
Відновлення ванни білим акрилом (Бориспіль)

Ціна за реставрацію ванн у Борисполі та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Борисполі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *