Реставрація ванн Шепетівка

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Шепетівка, Хмельницька область. Чи можна бути впевненим що ванна після реставрації буде красивою та служитиме довго? Безумовно що так! Будь-яку стару ванну можна повністю професійно відновити. І це можна зробити так, що ванна багато років матиме гарний вигляд. На ванну покривається товстий шар акрилу. Тому після реставрації вже не видно страшної старої поверхні. Зовнішній вигляд стає свіжим та красивим. Результатом роботи є стан як повністю нової ванни.

Реставрація ванн Шепетівка
Реставрація ванн Шепетівка

Реставрація ванн Шепетівка – одна з найпопулярніших послуг серед населення

Людина більш схильна не ускладнювати, а спрощувати собі життя. І це також можна сказати про послугу по відновленню ванн. Заміна старої ванни на нову для багатьох є серйозною проблемою. Особливо тоді, коли в плани не входить робити капітальний ремонт у ванній кімнаті. І як діяти в такій ситуації? Набридло користуватись жахливою ванною, і в той момент не хочеться збивати всю плитку. Розв’язання цієї проблеми є досить простим – замовити реставрацію ванни на дому. В Шепетівці цією унікальною послугою вже скористались сотні, а може й навіть тисячі людей.

Відновлення металевої ванни в Шепетівці
Відновлення металевої ванни в Шепетівці

Єдиною трудністю, яка може виникнути в цій сфері, це знайти нормального майстра. Тут головне не поспішати. Правильний вибір людини, яка буде відновлювати вашу ванну, вимагає часу та деяких зусиль. Але не варто цим нехтувати. Ванна робиться один раз на багато років. Тому вибір правильного майстра посприяє ефективно зробленій роботі.

Реставрація старої ванни Шепетівка
Реставрація старої ванни Шепетівка

Фарбування старих ванн по всіх містах та селах Хмельницької області

В Шепетівському районі є безліч селищ, де вже доводилось відновлювати ванни. Наприклад це Городище, Пашуки, Плесна, Пліщин, Кам’янка, Цвітоха, Климентовичі, Рудня-Новенька, Судилків, Красносілка, Лозичне, Хролин і багато інших. Щоб дізнатись точну ціну за реставрацію ванни, телефонуйте за номером 0686636140 або 0952088940. Перед цим обов’язково заміряйте довжину вашої ванни. В деяких випадках, коли ванна в дуже жахливому стані, бажано відправити фото або відео на Viber. Ціна може бути трішки більшою, якщо ванна має дуже багато сколів. Або вже в минулому була чимось пофарбована.

Реставрація ванни методом "НАЛИВНА ВАННА" (Шепетівка)
Реставрація ванни методом “НАЛИВНА ВАННА” (Шепетівка)

Ціна за реставрацію ванн в Шепетівці та Хмельницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Шепетівці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *