Реставрація ванн Южне

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Южне. Чому в наш час для багатьох вкрай потрібною є послуга з фарбування старих ванн? Причин є досить багато. В будь-який момент ванна може зазнати пошкодження, через яке з’являються сколи чи маленькі тріщини. Переважно таке трапляється тоді, коли на ванну падає щось важке. Наприклад душова лійка чи скляна баночка. Також інколи дехто миє свою ванну не відповідним мийним засобом. Як результат, поверхня ванни з часом втрачає свій блиск та білий колір, і стає шершавою. Яким чином можна найкраще виправити всі недоліки своєї ванни?

Один з найкращих способів відновити ванну – це реставрація акрилом

В наш час є багато різних способів відновлення старих ванн. Деякі методи зарекомендували себе як найефективніші. Досить популярним методом вже багато років є реставрація ванн з використанням акрилу. Практично будь-який майстер (реставратор) відразу підтвердить, що на сьогодні це метод відновлення ванн №1. Через що реставрація акрилом має так багато позитивних відгуків та високу оцінку? Розглянемо декілька основних причин.

Реставарція ванн Южне
Реставарція ванн Южне

По перше, акрил не виділяє неприємних хімічних запахів. Це великий плюс як для реставратора, так і для господаря помешкання. Зовсім нема потреби на декілька днів покидати своє помешкання, як це буває у випадку з реставрацією ванни якимось дешевим матеріалом. По друге, технологія фарбування ванни акрилом унеможливлює пошкодження сантехніки, плитки чи чогось іншого, що знаходиться у ванній кімнаті. В процесі роботи та після закінчення роботи все залишається цілим та непошкодженим. І по третє, акрилове покриття на ванні є досить приємним в користуванні. Акрил наноситься на ванну товстим шаром, тому ванна отримує ще більшу теплоізоляцію. Це справді велика перевага для тих, хто не тільки приймає душ у ванній, але й полюбляє приймати гарячу ванну.

Реставрація ванн Южне та по всій Одеській області

Якісне фарбування ванн в Южному та навколишніх населених пунктах: Білярі, Григорівка, Лугове, Нові Білярі, Гвардійське, Чорноморське, Нова Дофінівка, Булдинка, Воронівка, Визирка, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Дмитрівка, Бутівка, Ранжеве, Любопіль, Кошари, Сичавка, Коблеве, Виноградне, Українка, Бессарабка, Глибоке, Морське та інші.

Ціна за реставрацію ванн в Южному та Одеській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Южному, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *