Реставрація ванн Верховина

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Верховина. Існують два способи, як вирішити питання із жахливою ванною. Перший варіант – просто купити нову в магазині. І другий спосіб – зробити реставрацію ванни. Що краще? Звичайно, що не можливо однозначно віддати перевагу покупці нової ванни чи рішенню відновити стару. В кожного різні обставини та фінансові можливості. Наприклад, хтось робить капітальний ремонт у ванній кімнаті, і має можливість виділити велику суму грошей на те, щоб купити ванну. А хтось не потребує робити повністю ремонт, а потрібно тільки покращити стан поверхні ванни. В такому випадку найкраще підходить послуга, завдяки якій можна досить швидко, та за помірну ціну, зробити свою стареньку ванну знову красивою.

Реставрація ванн Верховина
Реставрація ванн Верховина

Один з найкращих методів покраски ванн – реставрація наливним акрилом

Якість відновленої ванни у великій мірі залежить від того, яким матеріалом буде послуговуватись майстер під час роботи. Якщо виконувати роботу дешевим матеріалом, тоді є велика ймовірність що це негативно вплине на кінцевий результат. Тому найкраще робити ванну тільки дорогим, перевіреним матеріалом. В такому випадку ціна за послугу може бути трішки вищою, проте тоді є впевненість що покриття на ванні буде красивим та надійним.

Відновлення чавунної ванни у Верховині
Відновлення чавунної ванни у Верховині

Вже багато років одним з найкращим матеріалом для фарбування ванн вважається рідкий акрил. Сьогодні акрилом відновлює ванни практично кожен майстер, який відповідально ставиться до своєї роботи. Цей матеріал дуже міцно тримається до поверхні будь-якої ванни – чавунної, залізної чи навіть акрилової. Під час роботи акрилом досить легко працювати. Після повного висихання ванну не впізнати – вона знову має білосніжний колір та приємний вигляд. І вартим уваги є також те, що вся робота виконується досить швидко. Приблизно три години, і ванна готова.

Наливна ванна - Верховина
Наливна ванна – Верховина

Реставрація ванн Верховина та по всій Івано-Франківській області

Хоча Верховина знаходиться досить далеко від Івано-Франківська, проте навіть в цьому красивому містечку можливо замовити відновлення ванни. Також це можна зробити в таких навколишніх селах: Замагора, Ільці, Красник, Топільче, Дземброня, Бистрець, Стаїще, Великий Ходак, Кривопілля, Бережниця, Криворівня, Буковець, Красноілля, Чорна Річка, Голови та ще інші.

Реставрація ванни білим акрилом (Верховина)
Реставрація ванни білим акрилом (Верховина)

Ціна за реставрацію ванн у Верховині та Івано-Франківській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни у Верховині, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *