Реставрація ванн Полтава

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Полтава. Як зробити так, щоб залишитись задоволеним своєю відреставрованою ванною? Для цього вкрай необхідно два важливі фактори. По перше, знайти професійного майстра з багаторічним досвідом. В Полтаві сьогодні багато хто займається відновленням ванн, але важливо вибрати саме такого майстра, який робить дуже якісно. І по друге, не менш важливим є те, яким матеріалом буде відновлюватись ваша ванна. Про якість та надійність наливного акрилу пересічній людині переважно важко дійти якогось висновку. Звичайно, можна про це багато дослідити в інтернеті. Але реставратор ванн з великим досвідом має найбільше інформації стосовно того, яким матеріалом найкраще реставрувати ванну.

Відновлення ванни у Полтаві
Відновлення ванни у Полтаві

Реставрація ванн Полтава – якраз те що шукають власники старих ванн

На перший погляд, проблема зі старою ванною вирішується досить просто – поїхав в магазин, купив нову, замінив на стару, і спокій. Проте, така послідовність дій не завжди є можливою. Особливо в тих випадках, коли демонтаж ванни спричинить руйнування плитки. І це правда, інколи ідея заміни старої ванни призводить до капітального ремонту у всій ванній кімнаті. А що коли в загальному вся ванна кімната має гарний вигляд, а от сама ванна вже страшненька? Має місцями плями, пожовтіння чи не гладку поверхню? Якраз для такої ситуації вже впродовж багатьох років надається послуга по реставрації. Плитку збивати не потрібно, і можна кардинально змінити зовнішній вигляд ванни.

Реставрація ванн Полтава
Реставрація ванн Полтава

А якщо говорити про ціну, то покупка нової ванни буде набагато дорожчою, ніж реставрація старої. Це навіть у тому випадку, якщо прийнято рішення купити бюджетну нову ванну в Полтаві. Не варто також забувати про додаткові витрати. Окрім покупки нової ванни, ще потрібно врахувати оплату за доставку та встановлення.

Реставрація металевої ванни рідким акрилом (Полтава)
Реставрація металевої ванни рідким акрилом (Полтава)

Як відновити стару ванну шукають в Полтаві, і всій Полтавській області

На даний час можна зробити замовлення на покраску ванни в будь-якому районі Полтави: Подільський, Шевченківський, Київський. І ще з виїздом в Кременчук, Горішні Плавні, Лубни, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Хорол, Котельва, Лохвиця, Гребінка, Кобеляки, Решетилівка, Глобине, Зіньків, Заводське, Диканька, Семенівка, Чутове, Велика Багачка.

Відновлення емалі ванни в Полтаві
Відновлення емалі ванни в Полтаві

Ціна за реставарцію ванн у Полтаві та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Полтаві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *