Реставрація ванн Глухів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Глухів. Кожен хоче, щоб його ванна була в ідеальному стані. Але чим більше проходить років, чим більше нею користуєшся, тим більше стають помітними різні плями, жовтизна та мікротріщинки. Тоді в чому проблема? Можна просто демонтувати свою стару ванну і встановити нову! Це можна спокійно зробити тільки тоді, коли ванна не обмурована з усіх сторін. Далеко не кожен хоче збивати плитку тільки для того, щоб замінити ванну. В такому випадку вже потрібно буде не тільки замінювати ванну, але й абсолютно по новому робити ремонт.

Реставрація ванн Глухів
Реставрація ванн Глухів

Покраска старих ванн з допомогою рідкого (наливного) акрилу

В Глухові час від часу приходиться бачити оголошення про відновлення ванн на дому. Хтось тільки вчиться цьому ремеслу. А дехто вже має багаторічний досвід в цій професії. Сьогодні досвідчені реставратори ванн переважно працюють виключно з рідким акрилом. Це правда що цей матеріал не є дешевий. Проте його вибирають тому що ним досить легко працювати. І не тільки. Багатьом подобається кінцевий результат роботи з ванною. Ванна, яка була відновлена рідким акрилом, мало чим відрізняється від нової ванни. Вона виглядає дуже красиво, і ще акрилове покриття є досить приємним на дотик. Іншими словами, в такій ванні приємно купатись.

Відновлення ванн Глухів
Відновлення ванн Глухів

Якщо говорити про процес реставрації з допомогою акрилу, то він не приносить господарям якихось значних незручностей. Головне що на момент роботи можна знаходитись в помешканні, оскільки акрил не має їдкого, неприємного запаху. Тобто не потрібно на декілька днів виїжджати з свого помешкання, щоб уникнути хімічного отруєння.

Якісне фарбування старої ванни (ГЛУХІВ)
Якісне фарбування старої ванни (ГЛУХІВ)

Реставрація ванн Глухів та багато різних міст Сумської області

Зробити замовлення сьогодні є можливим не тільки в Глухові, але також в поблизьких селах: Семенівка, Іонине, Некрасове, Соснівка, Калюжне, Сліпород, Полошки, Обложки, Щерби, Береза, Слоут, Кривенкове, Іващенкове, Годунівка, Москаленки, Привілля, Вознесенське, Білокопитове, Заруцьке, Катеринівка, Сваркове, Черневе і ще багато інших.

Наливна ванна - Глухів
Наливна ванна – Глухів

Ціна за реставрацію ванн в Глухові та Сумській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Глухові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *