Реставрація ванн Вінниця

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Вінниця, вул. Короленка, 33. Цей панельний будинок знаходиться в Замостянському районі, неподалік від “Вінницягаз”. Ванна стандартного розміру — 150 см. Господарі цієї квартири планували робити ремонт, але вирішили спочатку реставрувати ванну. У Вінниці, як і в багатьох інших містах колишнього радянського союзу, є багато будинків з такими старими ваннами. Якість таких старих ванн краща за сучасні дешеві нові ванни. Але хоч би якою була висока якість покриття ванни, за декілька десятиліть активного користування виникає потреба відновити ванну.

Реставрація ванн Вінниця
Реставрація ванн Вінниця

Метод реставрації ванни, яку ви можете побачити на відео, використовують практично всі реставратори ванн в Україні, та в інших країнах. Покраска відбувається не фарбою, не емаллю, а наливним рідким акрилом. Акрил плавно розпливається по всій поверхні, заповнює всі нерівності та тріщини. Завдяки добре продуманій формулі акрилу на стінках не залишається розводів. Він рівномірно покриває всю ванну, а все що зайве, стікає в отвір внизу ванни. Під час роботи дуже зручно і просто працювати цим методом. Але найголовніше те, що цей спосіб відновлення ванн за багато років зарекомендував себе тільки з найкращої сторони.

Реставрація старої ванни Вінниця
Реставрація старої ванни Вінниця

Реставрація ванн Вінниця та з виїздом по області

Вінниця — красиве місто з щирими людьми. Переважно приходиться відновлювати ванни у Вінниці в таких районах як Поділля, Замостянський, Царина, П’ятничани, Старе місто. Проте часто надходять замовлення з Вінницької області. Можна зробити виїзд в такі міста — Жмеринка, Молигів-Подільський, Хмільник, Гайсин, Козятин, Ладижин, Калинівка, Бар, Тульчин, Бершадь, Гнівань, Немирів, Іллінці, Ямпіль, Погребище, Стрижавка, Крижопіль, Липовець, Шаргород, Тростянець.

Покраска ванни Вінниця
Покраска ванни Вінниця

Якщо потрібно їхати дуже далеко від Вінниці, то потрібно буде компенсувати витрати на дорогу. Таким чином ціна за реставрацію ванни формується також від кількості кілометрів, та від стану дороги. Інколи краще трішки почекати, щоб з Вашого містечка чи селища з’явилось ще одне замовлення. Завдяки цьому витрати на пальне можна буде розділити на двох замовників. Для Вас це дуже зручно, що не треба кудись відвозити свою ванну для проведення реставрації.

Ціна за реставрацію ванн у Вінниці та Вінницькій області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Вінниці, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *