Реставрація ванн Надвірна

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940   

Це відео на тему “реставрація ванн Надвірна. Ця робота проводилась по вул. Марка Черемшини, 8. З плином часу поверхня ванни втрачає свій блиск та гарний вигляд. Це проблема, яку можна вирішити двома способами – купити нову ванну, або реставрувати свою стару ванну. Який з цих двох варіантів є кращим? Пропоную прочитати дальше по тексту, і зробити для себе правильні висновки.

Реставрація ванн Надвірна
Реставрація ванни Надвірна

Чому варто замовити реставрацію ванни в Надвірній?

Покупка нової ванни це не так все просто, як може виглядати на перший погляд. Демонтаж вашої старої ванни може зайняти багато часу, і в більшості випадків це не є легко. Тільки уявіть собі який це клопіт винести з маленької ванни стару радянську чавунну ванну! Можна довго описувати цей процес в деталях, але опишу його тільки одною фразою “Це важко”.

І зовсім інша річ коли ви прийняли рішення відновити ванну акрилом. До вас до дому приїжджає майстер, за 3-4 години проводить реставрацію, і у вас практично нова ванна. Під час роботи можна залишатись вдома. Не потрібно цілою сім’єю кудись виїжджати, щоб оберегти себе від різких запахів. Якщо відновлювати ванну не дешевим матеріалом, то поганого запаху практично чути не буде.

Реставрація ванн Надвірна, і не тільки …

Зазвичай я працюю в Івано-Франківську, але часто роблю виїзд в Надвірну та поблизькі села: Пнів, Мозолівка, Білозорина, Батьків, Постоята, Молодиків, Гвізд, Млини, Фітьків, Назавизів, Перерісль, Лісна Тарновиця та інші.

Нерідко так буває що робиш ванну в багатоквартирному будинку, потім люди рекомендують сусідам, а ті своїм знайомим чи родичам, і таким чином спрацьовує “сарафанне радіо”. Для мене, як для майстра, це найкраща реклама. Коли тебе і твою послугу рекомендують близьким людям, то це найвища оцінка. Погодьтеся що поганого майстра ніхто би не рекомендував друзям та іншим людям. Ще плюсом такої рекомендації є те, що людина вже не переживає за якість зробленої роботи. Навіщо непокоїтись, якщо є добрі рекомендації?!

Ціна за реставрацію ванн в Надвірній

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни в Надвірній, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *