Реставрація ванн Миргород

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Миргород. Покраска старих ванн сьогодні можлива в домашніх умовах. Це багатьом подобається, тому що не у всіх є можливість витягнути свою ванну з ванної кімнати. А зробивши замовлення на реставрацію можна за досить короткий час значно покращити стан своєї ванни. Переважно люди у більшості випадків відновлюють свої чавунні ванни. Хоча акрилові та залізні теж можливо відновити з допомогою рідкого акрилу.

Реставрація ванн Миргород
Реставрація ванн Миргород

Надійна та перевірена послуга – “реставрація ванн Миргород”

Дехто в Миргороді інколи шукає де можна купити наливний акрил для реставрації своєї ванни. Але переважно частіше шукають досвідченого майстра, який вміє професійно відновлювати ванни. Такого майстра (реставратора) знайти не завжди легко, але можливо. Хоча на даний час є різні технології та методи фарбування ванн, проте досвідчені та надійні майстри переважно відновлюють ванни виключно рідким акрилом. Багатьом подобається наливний акрил не тільки через те, що ним легко працювати. В процесі та по закінченні роботи відсутній неприємний запах. Ванна, яка відновлена акрилом, має свіжий та красивий вигляд. Акрилове покриття набагато приємніше за емаль.

Відновлення ванн Миргород
Відновлення ванн Миргород

Через це метод “НАЛИВНА ВАННА” прижився в народі, та досить активно процвітає. Що цікаво, акрилом реставрують свої ванни не тільки ті, хто фізично не може замінити стару ванну на нову. Але все частіше та частіше доводиться бачити як люди відновлюють ванну навіть тоді, коли роблять ремонт і мають можливість її замінити. Переважно так поступають ті, хто ретельно дослідив цю тему. Або ж по рекомендації від своїх друзів чи знайомих.

Реставрація всієї поверхні ванни (МИРГОРОД)
Реставрація всієї поверхні ванни (МИРГОРОД)

Фарбування ванн акрилом в Миргороді та Полтавській області

Більше всього заказів приходиться приймати в Миргороді, але також бувають виїзди в поблизькі села: Широка Долина, Кузьменки, Бахтерщина, Мар`янське, Суржки, Гаркушинці, Петрівці, Єрки, Ярмаки, Любівщина, Трудолюб, Шахворостівка, Кибинці, Малинівка, Деркачі, Дібрівка, Веселе, Показове, Попівка, Малі Сорочинці, Зубівка, Білики, Хомутець, Вовнянка та інші.

Наливна ванна - місто Миргород
Наливна ванна – місто Миргород

Ціна за реставрацію ванни в Миргороді та Полтавській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Полтаві, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *