Реставрація ванн Рівне

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Рівне, вул. Соломії Крушельницької 62а. Це поряд з вулицею Київська та Килима Савура. Свіжий ремонт у квартирі, але ванна залишилась стара, ще від коли побудували цей будинок. Під час роботи розговорився з господарем. З його слів зрозумів що він вирішив не викидати стару ванну не через відсутність коштів на покупку нової ванни. В ремонт квартири вкладено велику суму грошей, і вже би знайшлись гроші щоб купити нову ванну. Але колишні ванни відомі своєю надійністю. І це основна причина, чому її не викинули, а вирішили покрити акрилом.

Покраска ванни Рівне
Покраска ванни Рівне

Скільки років прослужить така ванна? (Реставрація ванн Рівне)

Хочу трішки обговорити питання терміну служби відреставрованої ванни. Час від часу можна почути таке запитання: “Чи така ванна прослужить хоча б три роки? Якщо так, то це буде дуже добре”. Якщо відновлювати ванну дешевими способом, тоді це запитання є доцільним. Скоріш за все після дешевої реставрації ванна може почати облущуватись навіть через один рік. Але якщо говорити про якісну реставрацію, дорогим акрилом та професійним підходом до роботи, тоді термін експлуатації такої ванни близько десяти років.

Реставрація страшної ванни Рівне
Реставрація страшної ванни Рівне

Велику роль відіграє спосіб та звичка по догляду за ванною. Якщо регулярно мити ванну тільки тим мийним засобом, який найкраще підходить для цього, тоді покриття ванни багато років буде залишатись у відмінному стані. І зовсім інша справа, коли мити ванну дуже рідко, і при цьому ще використовувати не підхожі мийні засоби. Ще важливо правильно вибрати інструмент для миття ванни. Для ванн, які мають акрилове покриття, категорично не рекомендується використовувати щітки, які можуть залишити подряпини на поверхні. Найкраще підходять мягкі губки, зазвичай ті, якими ми зазвичай миємо посуд.

Реставрація чавунної ванни Рівне
Реставрація чавунної ванни Рівне

Покраска ванни акрилом в Рівному та Рівненській області

Переважно дзвінки з проханням взяти замовлення на реставрацію ванни поступають з Рівного, але також приходиться їздити в багато різних міст та сіл по області. Найчастіше це Вараш, Дубно, Костопіль, Сарни, Здолбунів, Острог, Березне, Радивилів, Дубровиця, Млинів, Квасилів, Клевань, Корець, Зарічне, Рокитне. В Рівному можна зробити ванну в таких районах як Боярка, Ювілейний, Північний.

Ціна за реставрацію ванн в Рівному та Рівненській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Рівному, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

2 replies on “Реставрація ванн Рівне”

  1. Тамара Маліщук :

    Добрий день! Хочу щоб ви зробили реставрацію ванни. У Вас ціна висталена за весь обсяг роботи (знімання старого шару, поліроака, покриття нового слою?).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *