Реставрація ванн Кропивницький

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Кропивницький. Сьогодні без проблем можна купити нову ванну, і встановити її замість старої. Але це можна зробити тільки тоді, коли не складно зробити демонтаж старої ванни. А якщо ванна обмурована і обкладена плиткою? Єдиним способом, як покращити вигляд своєї ванни без демонтажу старої, буде реставрація наливним акрилом. Цій технології вже не один десяток років, і вона з роками набуває все більшої популярності серед населення. Великим плюсом є те, що за помірну ціну сьогодні можна суттєво зробити свою ванну красивою. І вся робота проводиться вдома, за досить короткий час.

Покраска старої чавунної ванни Кропивницький
Покраска старої чавунної ванни Кропивницький

 Реставрація ванн Кропивницький – надійна технологія покраски старих ванн

В наш час існують різні методи відновлення ванн. На ринку послуг можна побачити пропозиції від дешевих до дорогих методів реставрації. Якщо вибрати дешевий варінт – тоді не варто сподіватись що відреставрована ванна буде красивою багато років. Переважно за декілька місяців дешева фарба поступово починає відлущуватись від ванни І з часом ванна може виглядати ще гіршою ніж до реставрації. Якщо робити ванну для себе, то цей варіант зовсім не підходить. Бюджетний спосіб покраски ванни зазвичай вибирать продавці квартир, щоб на момент огляду квартири клієнт побачив що ванна в нормальному стані.

Реставрація ванн Кропивницький
Реставрація ванн Кропивницький

Дорожчий метод більше підходить тим, хто бажає реставрувати свою ванну один раз на багато років. Метод реставрації рідким акрилом сьогодні є беззаперечним лідером. Переважно люди вибирають таку реставрацію, тому що під час роботи відсутній неприємний запах, і ще цей метод має багато позитивних відгуків. Варто також відмітити те, що довготривалість роботи не є великою – приблизно три години і вся робота завершена. В користуванні догляд за ванною не є проблематичним. Потрібно мити ванну тільки мийними засобами, які призначені для ванн з акриловим покриттям.

Відновлення старої ванни рідким акрилом (Кропивницький)
Відновлення старої ванни рідким акрилом (Кропивницький)

Замовлення на реставрацію ванн в Кропивницькому та по всій області

Відновити стару ванну можливо в місті Кропивницький, та в інших містах в області: Олександрія, Світловодськ, Знам’янка, Долинська, Новоукраїнка, Гайворон, Бобринець, Новомиргород, Олександрівка, Петрове, Благовіщенське, Новоархангельськ, Голованівськ, Добровеличківка, Новгородка.

"Наливна ванна" Кропивницький
“Наливна ванна” Кропивницький

Ціна за реставрацію ванн у Кропивницькому

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни у Кропивницькому, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *