Реставрація ванн Гостомель

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Гостомель. Від регулярного користування на поверхні ванни з часом з’являються різні пошкодження. Це можуть бути тріщини, подряпини чи плями. Особливо якщо ванною користується велика сім’я, тоді є велика ймовірність, що значно швидше ванна потребуватиме заміни або реставрації. Коротко розглянемо як з допомогою сучасної технології можна за дуже короткий час відновити ванну в домашніх умовах.

Як зі старої ванни зробити нову з допомогою наливного акрилу?

Це правда, що сьогодні щораз більшої популярності набирає послуга з відновлення ванн на дому. Багато хто відновлює свої ванни через те, що практично неможливо її демонтувати без пошкодження плитки. В загальному зовнішній вигляд ванної кімнати може бути в доброму стані, але сама ванна потребує відновлення. Це якраз той випадок, коли в більшості випадків використовують наливний рідкий акрил для того, щоб значно покращити вигляд своєї старої ванни.

Реставрація ванн Гостомель
Реставрація ванн Гостомель

Як відбувається весь процес роботи? Технологія відновлення ванни з використанням акрилу є досить простою та ефективною. З самого початку вся поверхня ванни ретельно шліфується. Завдяки цьому на ванні утворюються подряпини, які потрібні для того, щоб надалі акрил міцно тримався. Після цього наступає етап знежирення. Це також важливо зробити досить ретельно, тому що акрил (як і будь-який інших матеріал) буде міцно триматись тільки до чистої поверхні. І на завершення всієї роботи – на ванну рівномірно наливається підготовлений рідкий акрил. Цей матеріал має властивість повільно стікати вниз по стінках ванни та самостійно вирівнюватись. Ним наскільки легко працювати, що навіть дехто купляє акрил, і самостійно успішно відновлює свою ванну.

Реставрація ванн Гостомель та по всій Київській області

Фарбування старих ванн в Гостомелі та навколишніх селах: Мироцьке, Ворзель, Немішаєве, Микуличі, Блиставиця, Клавдієво-Тарасове, Буда-Бабинецька, Бабинці, Озера, Луб’яна, Здвижівка, Гаврилівка, Вороньківка, Синяк, Червоне, Гута-Межигірська, Раківка, Мощун, Тарасівщина, Литвинівка, Демидів, Горенка та багато інших. Ви можете завжди зателефонувати та отримати безкоштовну консультацію. Особливо це потрібно робити в тому випадку, коли ванна має якісь дефекти, і виникає сумнів чи взагалі вдасться її відновити.

Ціна за реставрацію ванн в Гостомелі та Київській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались послугою по реставрації ванни в Гостомелі, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *