Реставрація ванн Львів

+38 (068) 66-36-140          +38 (095) 20-88-940

Реставрація ванн Львів. Вузькі вулички, викладені бруківкою, ароматна кава, красива архітектура і щирі люди — це те, що найчастіше запам’ятовують туристи, які відвідують Львів. Для львів’ян особливо актуальна така послуга як реставрація ванн. Львів — прекрасне місто, але я помітив що в багатьох районах Львова досить погана вода. І часто на стінках ванни залишається багато нальоту, іржі та жовтизни. Подивіться на фото, і ви зрозумієте що я маю на увазі. Як вам така ванна? Купатись в такій ванні не дуже приємно. І це ще м’яко сказано.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ

Але навіть такі страшні ванни можна привести в порядок. Дивлячись на наступне фото, важко повірити що це не нова ванна, щойно привезена з магазина. Але сучасна технологія по відновленню ванн допомагає досягати таких хороших результатів, і робити зі старих ванн практично нові.

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН ЛЬВІВ (1)

Дехто має певні сумніви або переживання стосовно реставрації ванн. З чим це може бути пов’язано? Причиною може бути ось що. В інтернеті можна натрапити на відео чи фото, де чітко видно що через декілька років відреставрована ванна пожовтіла, полущилась чи повздувалась. Чи це можливо? Авжеж! Але чи з цього можна зробити висновок, що абсолютно кожна відновленна ванна вже через короткий час буде виглядати ще гірше, ніж до реставрації? Ні. Такий погляд не є правильним.

Що потрібно, щоб якісно реставрувати ванну у Львові?

Справа в тому, що досягнути найкращого результату можна тільки тоді, якщо використовувати якісний матеріал для реставрації, і коли реставрацію робить досвідчений і добросовісний майстер. Якщо ці 2 чинники будуть присутні під час роботи над вашою ванною, тоді вам нема за що переживати.

Чи доводилось вам бачити як по страшному викладена плитка? Або як погано пошпакльовані стіни, чи нерівно виставлені міжкімнатні двері? На жаль, час від часу ми бачимо таку не якісно виконану роботу. Але це зовсім не означає що всі хто викладає плитку, шпаклює стіни чи встановлює двері є поганими майстрами, і навіть не варто виконувати цю роботу.

Ми правильно робимо коли шукаємо досвідчених майстрів, і очікуємо що робота буде зроблена якнайкраще. Те саме можна сказати і про реставрацію ванн. Головне знайти у Львові файного майстра, який зробив би реставрацію ванни з максимальними стараннями і з оригінальним матеріалом для ванн.

Реставрація ванн Львів з допомогою рідкого акрила

Покраска старих ванн в різних районах Львова: Сихівський, Пасіки-Міські, Боднарівка, Вулька, Франківський, Залізничний, Левандівка, Кам’янка, Рясне, Рясне-2, Голоско, Замарстинів, Збоїща, Підзамче, Кайзервальд, Великі Кривчиці, Личаківський, Майорівка. Також в різних містах та містечках Львівської області: Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір, Борислав, Новояворівськ. Трускавець, Новий Розділ, Золочів, Броди, Сокаль, Стебник, Яворів, Городок, Винники, Миколаїв. Жовква, Жидачів, Соснівка, Дубляни, Кам’янка-Бузька, Пустомити, Радехів, Мостиська, Рава-Руська, Буськ. Турка, Перемишляни, Старий Самбір, Судова Вишня, Великі Мости, Сколе, Моршин, Ходорів.

Ціна за реставрацію ванн у Львові та Львівській області

Реставрація ванни 1.2Реставрація ванни 1.5Реставрація ванни 1.7АКРИЛ
2100 грн2200 грн2300 грн1100 грн
Термін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківТермін служби: 10 роківВага: 3.1 кг
Час роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниЧас роботи: 2-4 годиниАкрил + затверджувач
Висихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годинВисихання: 16-48 годин
*Ціна за реставрацію ванни може змінюватись залежно від вашого місця проживання та ціни на акрил

Якщо ви скористались моєю послугою по реставрації ванни у Львові, то буду вдячний за ваші відгуки. Дякую 🙂

One reply

  1. Віра :

    зразу видно що майстер відповідальний, буду замовляти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *